Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Блокування електронного цифрового підпису

У разі компрометації електронного ключа підписувач може невідкладно звернутись до Акредитованого

центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів (АЦСК ІДД) з вимогою тимчасово заблокувати свій сертифікат.

Блокування посиленого сертифіката можна здійснити у телефонному режимі. Заяву в усній формі подасть заявник до АЦСК ІДД засобами телефонного зв'язку за номером (044) 284-00-10, при цьому заявник повинен повідомити адміністратору реєстрації таку інформацію:

ідентифікаційні дані власника сертифіката;

реєстраційний номер сертифіката ключа;

ключову фразу голосової автентифікації. . Письмова заява на блокування посиленого сертифіката подається до АЦСК ІДД або до відокремленого пункту реєстрації користувачів за встановленою формою та засвідчується власноручним підписом заявника. У разі якщо власником сертифіката є юридична особа, підпис уповноваженого представника юридичної особи засвідчується печаткою.

Форми заяв на блокування, скасування та поновлення посиленого сертифіката відкритого ключа є на веб-сайті АЦСК ІДД за адресою www.acskidd.gov.uaв розділах «Форми документів» та «Блокування, поновлення, скасування сертифікатів».

Після блокування сертифіката заявник зобов'язаний протягом 30календарних днів поновити строк чинності сертифіката або подати заяву про його скасування. У разі непоновлення протягом вказаного терміну заблокованого сертифіката або неподання заяви про скасування такий сертифікат ключа скасовується автоматично.

 

 

Інформаційно комунікаційний сектор Іллінецької ОДПІ

Повернутись