Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Перший дзвоник на Липовеччині

    Першого вересня, в День знань, пролунав  для усіх першокласників та учнів шкіл Липовецького району перший дзвоник, сповістивши про початок нового навчального року.  На урочистих лінійкахв школахрайону, що проходили за участю  представників органів місцевої влади взяли участь і податківці району.

 Зозівську загальноосвітню школу 1-111 ступенів відвідав заступник начальника –начальник Липовецького відділеня Іллінецької об’єднаної державної податкової інспекції   Юрій Данільцев.

     На урочистій лінійці Юрій Данільцев щиро привітав учнів  школи з Днем знань, та  побажав  учнямнових звершень на нелегкому шляху до знань, нових перемог, відповідальності та самостійності. В ході свята очільник податківців району вручив подяки, подарунки; книги, олівці  13 учасникам конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни»  за активну участь у конкурсі в номінаціях «художні твори» та  «літературні твори»  Висловив подяку учням, вчителям і викладачам за участь у конкурсі та вихованні культури сумлінного платника податків, зборів, платежів у школярів, за  ознайомлення їх з професією фахівця податкової  справи та надання певного рівня економічної грамотності,  що буде неоціненною низкою   знань  у їх ньому майбутньому житті .       

    Липовецьку загальноосвітню школу 1-111 ступенів №2  відвідала головний державний  інспектор відділу доходів і зборів з фізичних осіб Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ Марія Басалига, яка привітала учнів школи з Днем знань та вручила активним учасникам конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни» подяки та подарунки; книги та фарби.

    Липовецьку загальноосвітню школу-ліцей 1-111 ступнів № 1 ім. В.Липківського  відвідала головний державний інспектор податкового аудиту Олена Грушко яка привітала на урочистій лінійці учнів з Днем знань та вручила учню школи подяку та книгу за активну участь у конкурсі дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни».

     У цей святковий день, вітань на адресу школярів та учителів звучало багато і тільки побажання миру та спокою повторювались найчастіше.

 Попереду не проста, але цікава робота –це навчання. І кожен з учасників цього процесу має працювати на совість, адже саме від цього залежить наше майбутнє.

 

 

Інформаційно –комунікаціний сектор Іллінецької ОДПІ 

Повернутись