Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Привітання Голови Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса з Днем підприємця!

Шановні підприємці!

Від імені Державної фіскальної служби щиро радий вітати вас із Днем підприємця!

Сьогодні працюючий бізнес – це не лише основа нашої національної економіки, а гарантія безпеки України від внутрішніх терористичних та зовнішніх військових загроз. Саме завдяки вам є впевненість у майбутньому й соціальної сфери держави.

Країна працює практично у військовому стані, а деякі підприємства – майже на передовій. Ваша допомога воїнам, які боронять нашу рідну землю на Сході, – неоціненна! Результати вашої діяльності – значний внесок у бюджет країни у вигляді сплачених податків, підтримка її обороноздатності та соціальних програм, доброчинна діяльність.

Зі свого боку хочу Вас запевнити, що на часі – налагодження партнерських відносин між державою та бізнесом. Державна фіскальна служба України – поліпшує адміністрування податків, створює сприятливі умови для роботи легального бізнесу та  не менше, ніж бізнес-спільнота,  зацікавлена у розвитку підприємницької ініціативи.

Висловлюю вам щиру повагу та запевняю, що ДФС України докладе усіх зусиль для підтримки підприємництва та продовження конструктивного діалогу.

Бажаю вам невичерпної ділової енергії, вдачі у добрих справах, реалізації надсміливих проектів та здійснення мрій.

Щастя, миру, добробуту та благополуччя вам і вашим родинам!

 

З повагою,

 

Голова Державної

фіскальної служби України

Ігор Білоус

Повернутись