Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

У Липовці відбувся семінар з платниками податків Липовецького району

На днях в Липовецькому відділенні Іллінецької ОДПІ відбувся семінар з платниками податків Липовецького району

На семінарі  підприємці ознайомились з ініціативою Уряду « Концепцією реформування податкової системи України»,якапередбачає скорочення кількості податків з 22 до 9

Фахівець товариства «Знання» та працівники податкової інспекції розповіли присутнім про нарахування та сплату військового збору, нарахувань на  оплату праці та трудові відносини, легалізацію заробітної плати, порядку її індексації, тощо.

З особливою зацікавленістю та увагою платники вислухали виступ незалежного аудитора щодо введення з 01.01.2015 року змін до порядку нарахування та сплати податку на додану вартість, внесених  Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України    №1621                                         

Зокрема було роз’яснено питання оподаткування  пасивних доходів ПДФО для громадян, учасники семінару дізнались як «антикризові зміни» у чинному податковому законодавстві які впливають на нарахування та сплату ПДВ та податку на прибуток вже сьогодні .

Під час семінару суб’єкти господарювання отримали відповіді на питання, що цікавлять їх, ознайомилися із законодавчими нововведеннями і практичними аспектами застосування узагальнюючих податкових роз'яснень.

Семінар був проведений за сприяння філії ДП «Сервісно–видавничий центр Міндоходів України» у Вінницькій області та Вінницької обласної організації товариства «Знання».

Учасники  семінару отримали друковану продукцію з питань оподаткування, яка стане їм необхідним «компасом» в практичному використані  отриманих знань.

Інформаційно –комунікаційний сектор Іллінцької ОДПІ

Повернутись