Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

У Миколаєві працівники фіскальної служби вилучили 8,5 тис. літрів пального

В ході операції «Акциз 2016», працівниками оперативних підрозділів  державної фіскальної служби Миколаївської області разом з представниками громадської організації «Кордон», яких  періодично залучають до проведення перевірок суб'єктів господарської діяльності, на території однієї з СТО м.Миколаєва виявлений  факт реалізації дизельного пального без наявності відповідних дозвільних документів та касового апарату. «Розливається» пальне однимз підприємств, яке займається транспортними перевезеннями, і щоцікаво, зареєстроване в Вінницькій області.

В результаті проведених оперативних заходів з незаконного обігу вилучено дизельне пальне в кількості 8554 л на суму понад 150 тис. гривень. 

Щодо порушника відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального  кодексу України, яка передбачає відповідальність за незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, у вигляді штрафу, в розмірі від 500 до 1050 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить від 8500 до 17850 грн., або обмеження волі на строк до 3-х років, з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.

За  матеріаламипрес-службиГУДФС в Миколаївській області.

 

Повернутись