Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

В Україні буде скорочено кількість податків з 22 до 9

«Відповідно до запропонованої податкової реформи в Україні буде скорочено кількість податків з 22 до 9», - про це заявив Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус під час прямого ефіру на Eспресо TV

Голова Державної фіскальної служби зазначив, що основні проблеми української податкової системи – це кількість податків та система їх адміністрування. Для вирішення цих проблем Уряд України пропонує комплексний план змін в податковій системі.

«Крім того, наслідком запровадження нової податкової системи стане зниження тиску на бізнес, зменшення впливу людського фактору та зменшення корупції», – наголосив Ігор Білоус.

Розроблену Концепцію реформування податкової системи винесено на обговорення громадськості та бізнесу, яке триватиме місяць. Після цього остаточний проект Закону про економічне зростання буде подано на розгляд Верховної Ради України.

Шановні громадяни, долучайтесь до  обговорення даної Концепції. Також інформацію для жителів Липовецького району   можна отримати   в паперовому вигляді   в Центрі обслуговування платників  податків м. Липовець. вул. Героїв Майдану , 66

Не  будьте байдужими,  цікавтесь    та  надавайте  свої  пропозиції  і  зауваження.  Документ, який буде  винесено на  затвердження  стане  нашим  обов’язковим  для  виконання. 

 

Інформаційно комунікаційний сектор Іллінецької ОДПІ

Повернутись