Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Як вірно заповнити декларацію? - проконсультуйтесь у міндоходівців

Кожен платник до 1-го березня 2014 року може звернутися до органів Міндоходів з проханням надати роз’яснення щодо заповнення річної податкової декларації про майновий стан та доходи. Послуги за таким зверненням надаються безкоштовно.

ГУ Міндоходів у Вінницькій області нагадує, що кампанія декларування доходів громадян за минулий 2013 рік, триватиме до 1-го травня 2014 року. Декларації про доходи можна подавати особисто платником або уповноваженою особою, завітавши у Центри обслуговування платників, яких на Вінниччині працює вже 18. За вибором платника податку декларацію також можна надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення на адресу місцевих податкових інспекцій. Для електронного звітування зручні електронні сервіси «Декларування он-лайн» та «Електронний кабінет платника» розміщені на офіційному порталі Міндоходів.

При цьому поштове відправлення слід здійснити не пізніше, ніж за десять днів до закінчення граничного терміну подання декларації, (граничний термін подання річної декларації для громадян 30 квітня 2014), а при поданні в електронній формі – не пізніше закінчення останньої години дня, у якому минає такий граничний термін (п. 49.5 ст. 49 Податкового кодексу).

Наразі ж всі територіальні органи Міндоходів Вінницької області, сервісні центри для платників, митні пункти  працюють у штатному режимі.  Інформація про режим роботи ЦОПів, ДПІ та додаткових консультпунктів під час деклараційної кампанії розміщено на веб-сторінці ГУ Міндоходів у Вінницькій області (http://vin.minrd.gov.ua/zahodi-dlya-platnikiv/131396.html)

ГУ Міндоходів у Вінницькій області

Повернутись