Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З початку року місцеві бюджети Вінниччини отримали майже 730 млн. грн.

Цей показник більш як на 10 млн. грн. кращий минулорічного. Зокрема у квітні місцева казна збагатилась  на 184 млн. грн.

 Це стало можливо завдяки злагодженій роботі Головного управління Міндоходів та усіх податкових інспекцій Вінниччини, а також розуміння бізнесом важливості своєчасності сплати всіх належних платежів.

Найбільшого приросту у надходженнях місцевого бюджету, порівнюючи з 2013 роком, вдалося досягти з єдиного податку – понад 10 млн. грн., податку з доходів фізичних осіб – майже 6,6 млн. грн. та збору за спеціальне використання водних ресурсів – більше 1 млн. грн.

В. о. начальника ГУ Міндоходів у Вінницькій області Мирослав Продан каже: «Наповнення бюджету податками здійснюється не за рахунок надлишкового тиску на бізнес і збільшення податкового навантаження, а завдяки ліквідації корупційних схем, «податкових ям» та «конвертаційних майданчиків». Також керівник зазначає, що наповнений місцевий бюджет – гарантує розвиток регіону, підтримку соціально незахищених громадян, виплату всіх обов’язкових платежів.

 

Головне управління Міндходів у Вінницькій області 

Повернутись