Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

За III квартал 2014 року Податковий розрахунок за формою 1-ДФ подаємо за новою формою

З прийнятими змінами до Податкового кодексу України, починаючи з 01.08.2014 року, податковий агент (банк, кредитна спілка) при нарахуванні на користь платника податку процентів, зазначених у підпункті 170.4.1 Податкового кодексу України, в податковому розрахунку за формою №1ДФ має відображати загальну суму нарахованих у звітному періоді доходів і загальну суму утриманого з них податку.

Також з 03.08.2014 року запроваджено військовий збір. Утримані суми цього збору необхідно зазначити в податковому розрахунку за формою №1ДФ за ІІІ квартал 2014 року.

На сьогодні Державною фіскальною службою України розроблено та направлено до Міністерства фінансів України проект форми податкового розрахунку, який передбачає відображення податковим агентом загальної суми доходу, з якого утримано військовий збір за звітний період, без відображення персоніфікованих даних фізичних осіб – платників військового збору.

Це необхідно буде зробити податковим агентам після прийняття нової форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ).

У разі, якщо платник прозвітується за старою формо, він буде зобов’язаний подати уточнюючий розрахунок за новою.

В оновленому податковому розрахунку необхідно буде відобразити лише загальну суму нарахованих у звітному періоді доходів у вигляді процентів та доходів, із яких утримується військовий збір, і загальну суму утриманого з них податку.

Штрафні санкції за подання уточненого Податкового розрахунку згідно з п. 119.2 ст. 119 Кодексу застосовуватись не будуть.

 

 

Інформаційно – комунікаційний сектор Іллінецької ОДПІ

Повернутись