Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

За останній осінній місяць Вінничани заплатили 416 мільйонів гривень ЄС

Порівнюючи з минулим роком надходження єдиного соціального внеску у листопаді збільшились на 12,6 мільйонів гривень. Темп росту склав 103, 1%.

Начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Мирослав Продан каже, що з початку року надходження ЄСВ в регіоні, загалом, склали майже 4 мільярди 162 мільйони гривень. Це також краще показників 2013 року більш як на  88 мільйонів. Керівник зазначає, що додаткові надходження вдалося забезпечити за допомогою заходів, які проводить фіскальна служба. До прикладу, частина надходжень ЄСВ збільшується завдяки виявленню та залученню до оподаткування нелегальних працівників. На Вінниччині єдиний внесок сплачують майже 118 тисяч осіб, а більше 87 тисяч із них – це фізичні особи.

В Липовецькому районі сплачують ЄСВ 1881 особа. Темп росту склав 102,8%, надходження по району збільшились в порівнюючи з минулим роком 1,4 мільйонів  гривень. 

У фіскальній службі інформують, що планують запровадити реформу системи нарахування та сплати єдиного соціального внеску.  Її положення дозволять значно знизити ставки ЄСВ.

 

Липовецьке відділення Іллінецької ОДПІ

( З а матеріалами ГУ ДФС у Вінницькій області)

Повернутись