Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зміни у законодавстві відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців за заявницьким принципом» від 13 травня 2014 року № 1258-УІІ, який набрав чинності 07 липня 2014 року, внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення (ст. ст. 166-6, 234-1, 234-2, 234-3), до Господарського кодексу України (ст. 59 викладено у новій редакції, ст. ст. 60 та 61 виключені), до Цивільного кодексу України (Статтю 50-1. Обов’язки фізичної особи – підприємця за зобов’язаннями, пов’язаними з припиненням її підприємницької діяльності - виключено).

Крім того, зміни внесені до Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Повернутись