Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Нелегкий шлях до зірок

З нагоди перемоги у Чемпіонаті України від районної влади "ОРІОНІВЦІ" до Дня Незалежності отримали  гарний подарунок. За допомогою системи  "PROZORRO" за кошти районного бюджету його придбали у переддень свята і під час урочистостей подарували дітям перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та заступник голови районної ради Руслан Танасюк у вигляді сертифіката на 15 тисяч гривень. У спортивну залу спортивний інвентар  доставили під керівництвом заступника голови районної ради. Подарунок дуже на часі і, головне, затребуваний чемпіонами. Він прикрасив щойно відремонтовану батьками спортивну залу, надану для занять ПП  Романом Чубатюком. Кожного чемпіона на святі відзначено грамотою районної ради та адміністрації з грошовою винагородою.

Передувала цьому важка і напружена праця. У травні у Києві відбувся 17-й Чемпіонат України з рукопашного бою. До столиці прибуло  826 учасників з 20 регіонів, відбулося понад 1000 поєдинків. Це найголовніші дитячо-юнацькі змагання, яких чекають і до яких готуються весь рік. 17 наших обдарованих дітей зуміли пробитися до складу команди Вінницької області та виступити на змаганнях такого рівня, і маємо сказати, що досить вдало.

Цього року наш край поповнився ще 4 чемпіонами України: перше золото серед дівчат і для Липовця здобула Катерина Елькнер, зумівши перемогти своїх суперниць із Миколаєва та Києва і зайняти 1 місце у розділі легкий контакт. Друге золото для Вінницької області виборов турбівчанин Владислав Приймак в розділі дозований контакт, провівши 5 безпрограшних поєдинків у наймасовішій ваговій категорії, де число учасників досягло 32.
Олексій Ворончук з Турбова зумів стати дворазовим чемпіоном України, посівши  1 місце у розділі дозований контакт, і був визнаний на змаганнях, як один з тих, хто найкраще володіє технікою рукопашного бою. На фінальний бій Олексія прийшли дивитися усі головні тренери та керівники Федерації рукопашного бою, а це, погодьтеся, багато вартує.

Але найбільше раділи усі за Андрія Маголу з Турбова, який у перший день змагань виборов 2 місце у розділі семі контакт, а на другий день зумів перемогти усіх своїх суперників і став триразовим чемпіоном України і виконав звання кандидата у Майстри спорту України! Андрій довго до цього титулу йшов, маючи вагу 49 кг, виступав у 55, але став нездоланним суперником для спортсменів з Волині, Києва та Чернігова.
Срібло і бронзу у двох розділах виборов -- Владислав Сема з Турбова, який проводив у день по три – чотири поєдинки та виборов для нас такі бажані нагороди.
Бронзовими призерами змагань стали: липовчанин Віталій Кукуруза, який здобув дві бронзи у двох контактах; Валентин Їжаківський  - дві бронзи; спортсмени з Вахнівки Надія Плахотнюк та Максим Крюк, Сиваківчани – Анна Куба та Іван Мусієнко-- бронза у дозованому контакті та за І тур (демонстрація техніки).
За крок до п’єдесталу зупинились –Макс Бездітний, Рома Шевчук,  Дмитро Кердун, Влад Пятковський, Назар Закропивний, Денис Березюк, провівши ряд виграшних поєдинків, зійшли з дистанція перед виходом у півфінал.

Цим перемогам передувала нелегка копітка праця тренерів Василя Авраменка, Андрія Андрущака, і головне - щоденна праця чемпіонів над собою, їх прагнення до волі .

Хай вам щастить, наші чемпіони! Прямуйте до нових висот!