Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

В поточному році отримано найвищий урожай ранньої групи зернових та зернобобових культур

Вперше за всю історію Вінниччини в поточному році отримано найвищий урожай ранньої групи зернових та зернобобових культур. Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook написав голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій

"Надзвичайно приємна і важлива новина. Маємо найбільший врожай ранньої групи зернових за всю історію Незалежної України - 3 мільйони тонн! За сухими цифрами статистичних даних стоїть багато складових такого успішного аграрного сезону: від сприятливих погодних умов, до кропіткої праці наших земляків, впровадження із року в рік інноваційних підходів до всієї ланки аграрного виробництва, створення реального конкурентного середовища та рівних можливостей для всіх представників аграрного бізнесу. Це, без перебільшення, дуже символічна подія перед великим святом 25-річниці Незалежності України," - написав В. Коровій.

Вагомий внесок у найбільший врожай ранньої групи зернових регіону приготували хлібороби Липовеччини. За оперативною інформацією управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, станом на 11 серпня у сільськогосподарських підприємствах районускошено та обмолочено ранніх зернових на площі 18061 га,

Завершено збирання ярого ячменю на площі 2004 га, урожайність його склала 40 ц/га.

Гарно попрацювали та досягли високої врожайності ранніх культур у ПСП «АФ«Нападівська», ПСП «Фортуна» с.Брицьке, ПП «Світоч+» с. Вербівка, СТОВ«Поділля» с.Попівка, СТОВ «Дружба» с.Улянівка, ФГ «Україна» с. Стара Прилука.

Завершено збирання озимої пшениціпри урожайності 60 ц/гана площі 11667 га. Високу врожайність основної продовольчої культури забезпечили у ПСП «АФ«Нападівська», ТОВ «Колорит - Агро», ПрАТ «Зернопродукт МХП» м.Липовець та ПрАТ «Зернопродукт МХП» с.Війтівці, ТОВ «Концерн«Сімекс - Агро», ПСП«Фортуна» с.Брицьке, ПП«Світоч+» с.Вербівка, ТОВ «Україна+» с.Зозів.

Гороху скошено та обмолочено на площі 355 га з урожайністю 36,1 цнт. з гектара, найвищий урожай цієї культури зібрали у СТОВ "Поділля" с. Попівка (47,1), ПрАТ «Зернопродукт МХП» с.Війтівці (41,7), СТОВ "Берестівка" (37,1).

Чудовий подарунок до Дня народження держави Україна!

Повернутись