Науменко Юрій Михайлович

Відзначення патріотів Липовеччини

Перед пленарним засіданням 6 сесії районної ради 7 скликання голова ради Юрій Науменко надав слово своєму заступнику Руслану Танасюку для зачитання спільного розпорядження голови районної ради та голови райдержадміністрації.
Спільним розпорядженням голови районної ради  та голови райдержадміністрації за проявлену мужність при виконанні бойових завдань, високий рівень патріотизму в ході проведення Антитерористичної операції на територіях Донецької та Луганської областей Грамотою нагороджено Андрія Петровича Григорука, тренера ДЮСШ. В зв'язку з тим, що нагороджуваний у даний час перебуває у зоні АТО, Грамоту вручено його дружині Валентині Григорук.
За підготовку районної туристичної команди, яка зайняла призове місце у обласних змаганнях з туризму, Грамотою відзначено Людмилу Андренко, педагога-організатора Лукашівської ЗОШ 1-3 ст., Катерину Кушнір- вчительку Липовецької ЗОШ 1-3 ступенів, Олега Ляшенка-вчителя Білозерівської ЗОШ 1-3 ст., Дмитра Мікаєляна - вчителя Липовецького колегіуму ім. В.Липківського, Михайла Іванюка - засновника туризму в районі, вчителя Нападівської ЗОШ 1-2 ст., Павла Радіонова-вчителя Новоприлуцької ЗОШ1-2 ст., Владислава Фаринюка-вчителя Вахнівської ЗОШ1-3 ст..
Грамотою відзначено дитячий танцювальний колектив "ЗЕРНЯТКО", художній керівник Валентина Мельничук, за зайняте 1 місце на Х-му регіональному Фестивалі народної хореографії, приуроченому пам"яті В. Сокирка" Жмеринський калейдоскоп-2016".
За активну участь у пошуку та увічненні пам"яті загиблих під час Другої Світової війни воїнів, відзначено Грамотою Геннадія Терлецького-начальника відділу культури та туризму, і Олега Карпенчука-службовця Збройних Сил України.
Справжній шквал оплесків викликав прихід в залу засідань команди Чемпіонів України, які нещодавно повернулися з Чемпіонату із рукопашного бою переможцями, на чолі із тренером команди Василем Авраменком.
Переможців представляв селищний голова Василь Завальнюк, який вийшов з пропозицією підтримати команду матеріально для участі у змаганнях вищого рівня.

У Чемпіонаті України з рукопашного бою, що проходив у Києві, у збірній команді області взяли участь 58 спортсменів, 15 з яких є вихованцями нашого Спортивного молодіжно-дитячого об’єднання «Оріон».

Вихованці «Оріону» в складі команди області показали у змаганнях чудові результати. Після 5 поєдинків у найчисельнішій ваговій категорії першу золоту медаль для команди і титул Чемпіона України здобув вахнівчанин П"ятковський Владислав.

Кердун Дмитро з Турбова, який провів 4 безпрограшних поєдинки, перемігши спортсменів з Києва, Волині, Дніпра та Вінниці, приніс другу золоту медаль.

Ворончук Олексій, теж турбівчанин, переміг двох спортсменів із Чернівців і забезпечив для команди ще одну золоту медаль.

Дворазовими чемпіонами України стали одні з найкращих спортсменів клубу турбівчанин Андрій Магола та Вадим Сулима з Сиваковець.

Зовсім трішки не вистачило сил виграти фінал Віталію Кукурузі, але він приніс Липівцю срібну медаль. Гарні результати показали в боротьбі і дівчатка.

За результатами командного заліку Вінницька область виборола І загальнокомандне місце у дозованому контакті та ІІ загальнокомандне за сумою двох днів змагань. Керівники району висловили подяку тренеру Спортивного молодіжно-дитячого об’єднання «Оріон» - Василю Авраменку, а переможцям побажали нових спортивних перемог та вручили Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Ось на такій позитивній хвилі емоцій, гордості за наших земляків, справжніх патріотів Липовеччини, розпочалась чергова сесія Липовецької районної ради.