Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Волейбольна ліга Липовеччини набирає обертів

Завершився ІV тур волейбольної ліги Липовецького району серед чоловічих команд сезону 2016-2017 рр. В спортивному залі Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ст. зустрічалися команди Нової Прилуки, Вахнівки, Липовецької ДЮСШ та Лукашівки.  В першому матчі Нова Прилука впевнено розібралася з молодою командою Вахнівки – 3-0.

Другий матч грали господарі туру та вихованці Липовецької ДЮСШ, і в підсумку більш зіграні та досвідченіші волейболісти з Лукашівки перемогли 3-0. Далі на глядачів очікувала центральна гра туру між одвічними суперниками колективами Нової Прилуки та Лукашівки, яка виправдала сподівання. Спочатку І партію впевнено провели господарі 25-18 на їх користь, а в другій партії прилучани  з самого початку захопивши лідерство довели її до перемоги 25-17. В третій партії шальки терезів коливалися то в одну то в іншу сторону, і все ж таки підтримка рідних вболівальників допомогла господарям вирвати перемогу у тай-брейку 26-24. Не менш важливим матчем було суперництво між Липовецькою ДЮСШ та командою Вахнівки. Першу перемогу у змаганнях здобули липівчан з рахунком 2-1.

Дані змагання є особливими, адже вперше чемпіонат району проводиться за коловою системою в два кола з роз’їздами. Також кожна зустрічзмагань складаєтьсяз трьох повних партій до 25 очок. А нарахування очок відбувається по системі кожна виграна партія одне очко.

На жаль, участь приймають лише 7 колективів: «Олімп» м. Липовець, Липовецька ДЮСШ, с. Лукашівка, с. Вахнівка, с. Козинці, с. Нова Прилука та с. Стара Прилука. Для проведення змагань будуть задіяні спортивні зали у Старій Прилуці, Лукашівці, Косаківці, Турбові та Липовці.

На даному етапі чемпіонат переходить екватор змагань, інтрига зберігається, і будемо надіятись що тільки останні ігри визначать І чемпіона та призерів волейбольної ліги Липовецького району сезону 2016-17 рр.

Наступний тур відбудеться 04лютого в Косаківці та Липовціу спортивному залі ДЮСШ. Початок ігор о 10-00 год.

Також, 19 лютого відбудеться ІV відкритий турнір з волейболу пам’яті Героїв Майдану та учасників антитерористичної операції. В турнірі візьмуть участь команди м. Липовця, збірна команда Липовецького району та запрошуються сильні колективи з м. Умані та м. Вінниці.

ТАБЛИЦЯ Волейбольної ліги Липовецького району серед чоловічих команд 2016-2017 рр.