Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З ПЕРЕМОГОЮ, ФАКЕЛ!

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ КОМАНД " Факел " м. Липовець та "ЕМС-Поділля". В старті гри взяли участь новачки команди. Стартові 10 хвилин були рівними. Суперники придивлялися один до одного і все - таки липовчани захопили ініціативу та взяли м’яч під свій контроль. Через декілька хвилин рахунок у зустрічі став 2:0 на користь "Факела". Після перерви липівчани трішечки розслабились. Тому на 55-й хвилині команда супротивника зіграла на добиванні, скоротивши відставання в один м’яч. Після забитого голу подоляни заволоділи ініціативою і створили кілька гострих моментів біля воріт . На 76 хвилині швидка контратака липівчан і .....перевага в два м’ячі, це Давид Медведчук замкнув прострільну передачу з правого флангу. Та, схоже, Загробський Владислав не хотів миритися із поразкою, гарним обвідним ударом він відправив шкіряного м"яча під поперечину і рахунок став 3:2. До завершення гри у подолян було ще принаймні три-чотири непоганих атаки, але до взяття воріт вони не призвели. Відтак, гра так і завершилася перемогою підопічних Петра Анісіма. Перемога липівчан це своєрідний реванш за поразку у золотому матчі минулого сезону.

На мажорній ноті липівчани продовжили виступи у новому сезоні Чемпіонату області серед аматорських команд сезону 2017-2018 років. В суботу 19 серпня на місцевому стадіоні «Колос» екзаменували новачків вищої ліги «Інтер-Фенікс» з Вінниці. Гра видалась видовищною, цікавою та з великою кількістю голів і гольових моментів. Перший тайм пройшов при тотальній перевазі місцевих футболістів, п’ять-шість гольових моментів, але лише один забитий м’яч – Владислав Васалатій з допомогою рикошету відкрив рахунок у зустрічі. Після перерви, вийшовши на заміну, Маду Олісаемека Санді подвоїв рахунок, потім Олексій Пивовар забив третій м’яч. Гра нібито заспокоїлась, тренери виконували заміни і вже здавалося що результат матчу не зміниться, але гол нападника «Інтер-Феніксу», знову вніс інтригу у протистояння суперників. Інтрига померла через декілька хвилин коли рахунок зустрічі став 4:1 на користь господарів поля. Гостям після кількох акцентованих атак вдалося забити ще один гол та встановити остаточний результат матчу 4:2 – перемога липівчан.

Тижнем раніше «Факел» зіграв свій перший виїзний матч у Чемпіонаті України серед аматорських команд. У м. Київ на ФСК «Економіст» з рахунком 3:0 (15 хв. – В. Васалатій, 62 хв. – В. Чернега, 86 хв. – О. Пивовар) була розгромлена місцева команда «Рубікон». Запорукою успіху стала шалена підтримка земляків із столиці, які на матч прийшли із спеціально виготовленим банером «Земляки з вами». Після гри гравці Факела подякували усім вболівальникам за підтримку, і зробили пам’ятне колективне фото. Футболісти зізнавалися, що створена домашня атмосфера додавала сил та натхнення. От такий вийшов футбольний тиждень 3 гри - три перемоги.

Футбольний сезон 2017-2018 років для футбольного клубу «Факел» буде знаковим, адже команда виступатиме на чотирьох фронтах: чемпіонат і кубок Вінницької області, чемпіонат і кубок України. У першій половині сезону команда проведе не менше 19 матчів за три місяці. Тому підтримка місцевих вболівальників буде визначальною, адже половину цих матчів буде зіграно на місцевому стадіоні.

Футбольна команда "Черкаський Дніпро-2" знялася із змагань, відповідно, раніше анонсований розклад домашніх матчів команди «Факел» у Чемпіонаті України з футболу серед аматорів сезону 2017-18 рр. змінився.

26.08.2017 р. «Факел» Липовець – «Єдність» Плиски Чернігівської обл.

02.09.2017 р. «Факел» Липовець – «Авангард» Корюківка Чернігівської обл.