Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Графік проведення засідань постійних комісій районної ради

ГРАФІК

 

проведення засідань постійних комісій районної ради

7 скликання з підготовки чергової 24 сесії районної ради

(18 травня 2018 року)

 

 

з/п

Назва комісії

Голова постійної комісії

Дата, час та місце проведення

1.

З питань бюджету

ОГОРОДНИК

Сергій Олегович

16.05.2018 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

2.

З питань регулювання земельних відносин, охорони природи та з питань агропромислового комплексу

БИЧКОВ

Віктор Михайлович

16.05.2018 р.

900

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

 

3.

З питань депутатської етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування

 

ШУНДА

Анатолій Васильович

16.05.2018 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

4.

З питань освіти, культури, духовного відродження, охорони здоров'я, материнства і дитинства та з питань роботи з молоддю, фізкультури і спорту

 

ПРОКОПЧУК

Петро Дмитрович

16.05.2018 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

5.

З питань зміцнення законності та правопорядку

 

ЯРЕМЧУК

Юрій Миколайович

16.05.2018 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

6.

З питань комунального господарства, благоустрою, комплексного розвитку населених пунктів та торгівлі

КОЗАЧИШИН

Олександр Іванович

16.05.2018 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

7.

З питань соціального захисту населення, роботи з ветеранами

 

КАНАРСЬКА

Галина Іванівна

16.05.2018 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

 

 

 

 

ГРАФІК

 

проведення засідань постійних комісій районної ради

7 скликання з підготовки позачергової 23 сесії районної ради

(12 квітня 2018 року)

 

 

з/п

Назва комісії

Голова постійної комісії

Дата, час та місце проведення

1.

З питань бюджету

ОГОРОДНИК

Сергій Олегович

06.04.2018 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

2.

З питань регулювання земельних відносин, охорони природи та з питань агропромислового комплексу

БИЧКОВ

Віктор Михайлович

06.04.2018 р.

900

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

 

3.

З питань депутатської етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування

 

ШУНДА

Анатолій Васильович

06.04.2018 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

4.

З питань освіти, культури, духовного відродження, охорони здоров'я, материнства і дитинства та з питань роботи з молоддю, фізкультури і спорту

 

ПРОКОПЧУК

Петро Дмитрович

06.04.2018 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

5.

З питань зміцнення законності та правопорядку

 

ЯРЕМЧУК

Юрій Миколайович

06.04.2018 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

6.

З питань комунального господарства, благоустрою, комплексного розвитку населених пунктів та торгівлі

КОЗАЧИШИН

Олександр Іванович

06.04.2018 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)

7.

З питань соціального захисту населення, роботи з ветеранами

 

КАНАРСЬКА

Галина Іванівна

06.04.2018 р.

1000

адмінприміщення районної ради

зала засідань

 (Iповерх)