Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Склад постійних комісій

Склад

постійних комісій Липовецької районної ради 7‑го скликання

З питань депутатської етики, гласності адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування

1

голова комісії

Шунда Анатолій Васильович

 

2

член комісії

Хацьола Олександр Миколайович

 

3

член комісії

Петренко Сергій Миколайович

 

4

член комісії

Марущак Андрій Олександрович

 

З питань бюджету

1

голова комісії

Огородник Сергій Олегович

 

2

член комісії

Ревацький Ігор Васильович

 

3

член комісії

Фурманюк Олег Михайлович

 

4

член комісії

Степанюк Володимир Олександрович

 

5

член комісії

Дмитрів Віктор Євгенович

 

З питань регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин, охорони природи та з питань агропромислового комплексу

1

голова комісії

Бичков Віктор Михайлович

 

2

член комісії

Дзюба Микола Степанович

 

3

член комісії

Балацький Леонід Дмитрович

 

4

член комісії

Задворний Юрій Степанович

 

5

член комісії

Теймуров Айдин Надир Огли

 

З питань освіти, культури, духовного відродження, охорони здоров'я, материнства і дитинства та з  питань роботи з молоддю, фізкультури і спорту

1

голова комісії

Прокопчук Петро Дмитрович

 

2

член комісії

Терлецький Генадій Олександрович 

 

3

член комісії

Степанко Віктор Васильович

 

4

член комісії

Скоцька Олена Вікторівна

 

5

член комісії

Мусієнко Наталія Михайлівна

 

З питань соціального захисту населення, роботи з ветеранами

1

голова комісії

Канарська Галина Іванівна

 

2

член комісії

Грищук Анатолій Васильович

 

3

член комісії

Шелевей Олена Дмитрівна

 

4

член комісії

Козак Людмила Василівна

 

З питань зміцнення законності та правопорядку

1

голова комісії

Яремчук Юрій Миколайович

 

2

член комісії

Березюк Володимир Федорович

 

3

член комісії

Босюк Юрій Миколайович

 

4

член комісії

Ковбасюк Олександр Миколайович

 

5

член комісії

Дікало Анатолій Іванович

 

З питань комунального господарства, благоустрою, комплексного розвитку населених пунктів та торгівлі

1

голова комісії

Козачишин Олександр Іванович

 

2

член комісії

Кравчук Валерій Йосипович

 

3

член комісії

Кучер Василь Григорович

 

4

член комісії

В'юник Сергій Іванович