Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

19 сесія

1. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 31 "Про районну Програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби в Липовецькому районі на 2016-2021 роки" (зі змінами).

2. Про погодження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Біла Білянської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

3. Про затвердження технічної з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду ФОП Корнійчуку В.О. для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Вахнівської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

4. Про затвердження технічної з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді Лози Анатолія Васильовича для рибогосподарських потреб на території Брицької сільської ради Липовецького району Вінницької області.

5. Про погодження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Славна Славнянської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді ТОВ "Подільська продовольча група" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сиваковецької сільської ради Липовецького району Вінницької області.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Липовецької міської ради Липовецького району Вінницької області.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Щасливської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

9. Про надання згоди на поселення та подальше проживання Балацької Г. М. у Росошанському відділенні постійного перебування комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговуваня (надання соціальних послуг) Липовецького району".а території Щасливської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

10. Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 138 "Про районний бюджет на 2017 рік" (зі змінами).

11. Про розпорядження голови райдержадміністрації.

12. Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року №91 "Про районну Програму супроводження бюджетного процесу на 2016-2018 роки" (із змінами).

13. Про надання згоди на передачу майна зі спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл Липовецького району у комунальну власність Росошанської об'єднаної територіальної громади.

14. Про надання згоди на передачу майна зі спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл Липовецького району у комунальну власність Староприлуцької об'єднаної територіальної громади.

15. Про виплату грошової компенсації за невикористану відпустку., селища та сіл Липовецького району у комунальну власність Староприлуцької об'єднаної територіальної громади.