Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Депутати попередніх скликань

Список депутатів районної ради 1 скликання

№ п/п

ПІБ депутата

1

Байдачний М.П.

2

Безпалько В.П.

3

Білик В.В.

4

Бойчук П.В.

5

Вакуленко М.М.

6

Вергелес В.С.

7

Ганський М.К.

8

Гнатюк Б.А.

9

Голод М.І.

10

Грегірчак Ю.Ю.

11

Грибачов В.В.

12

Гуменюк В.А.

13

Гунько С.М.

14

Данченко А.І.

15

Дармограй В.П.

16

Дерман А.А.

17

Задоян Г.В.

18

Закропивна Г.І.

19

Залевський В.З.

20

Запорожець В.В.

21

Іннатенко М.В.

22

Казьмірчук М.Ф.

23

Карелін М.В.

24

Качанівська В.М.

25

Киш М.В.

26

Ковганич В.К.

27

Коломієць В.Г.

28

Кривонос В.Ф.

29

Крицька І.В.

30

Куземко Ф.Ф.

31

Кузьмов В.А.

32

Кухарчук Ю.М.

33

Левкович В.Ф.

34

Лісовик С.І.

35

Літянська Т.Д.

36

Маєвський В.В.

37

Майданюк М.І.

38

Молодейцев С.І.

39

Нечипорук В.В.

40

Оніщук І.М.

41

Панасюк С.М.

42

Пасека М.С.

43

Пасічник В.І.

44

Пеленко З.І.

45

Петрюк В.С.

46

Поліщук С.М.

47

Потьомов В.А.

48

Присіч З.П.

49

Присяжнюк С.В.

50

Прищенко А.К.

51

Проценко В.М.

52

Расновський В.Ф.

53

Рябіщук В.Г.

54

Середа С.І.

55

Скулькевич П.Я.

56

Степанов В.М.

57

Турбовець М.Г.

58

Фурман С.В.

59

Шагородський М.Л.

60

Швидков А.Б.

61

Шимко Р.М.

62

Шпак Л.П.

63

Шпак О.С.

64

Шумник К.Н.

65

Юрченко Е.Д.

66

Ясінський А.П.

 

Список депутатів районної ради 2 скликання

№ п/п

ПІБ депутата

1

Баліцький володимир Павлович

2

Баранишен Олександр Никифорович

3

Бичков Віктор Михайлович

4

Вудвуд Микола Васильович

5

Гнатюк Борис Андрійович

6

Голод Микола Іванович

7

Гомон Олександр Григорович

8

Горбатюк Віталій Янович

9

Губрій Анатолій Павлович

10

Дмитрук Олександр Михайлович

11

Кагляк Ілля Максимович

12

Капущак Михайло Юрійович

13

Кицюк Петро Денисович

14

Киш Микола Васильович

15

Ковальчук Євгеній Федорович

16

Максименко Анатолій Арсентійович

17

Матвега Микола Олексійович

18

Науменко Юрій Михайлович

19

Плахотнюк Василь Іванович

20

Харьков Юрій Арсентійович

21

Шеремета Юрій Петрович

 

Список депутатів районної ради 3 скликання

№ п/п

ПІБ депутата

1

Андрейко Леонід Михайлович

2

Балацький Дмитро Дмитрович

3

Баранівський Іван Петрович

4

Безпалько Василь Петрович

5

Березюк Анатолій Федорович

6

Березюк Володимир Федорович

7

Бичков Віктор Михайлович

8

Бондарчук Василь Олександрович

9

Босюк Григорій Іванович

10

Брицький Олександр Васильович

11

Буряк Микола Васильович

12

Бурячок Анатолій Іванович

13

Войнаровський Віталій Олександрович

14

Гапонюк Іван Іванович

15

Герасименко Іван Паладійович

16

Гнатюк Борис Андрійович

17

Гомон Олександр Григорович

18

Горішевський Владислав Карлович

19

Гребенюк Микола Васильович

20

Гребенюк Олексій Володимирович

21

Грищук Анатолій Васильович

22

Дорошенко Віктор Анатолійович

23

Дужий Володимир Васильович

24

Завальнюк Василь Васильович

25

Загородній Валентин Данилович

26

Калінчук Іван Олексійович

27

Капущак Михайло Юрійович

28

Карпенчук Микола Володимирович

29

Карпенчук Олег Вікторович

30

Квасневська Лариса Олександрівна

31

Кицюк Петро Денисович

32

Ковальчук Євгеній Федорович

33

Ковальчук Юрій Миколайович

34

Коренюк Василь Олександрович

35

Коцюруба Лідія Іванівна

36

Коцюруба Олександр Петрович

37

Кудим Володимир Миколайович

38

Кузьмов Володимир Андрійович

39

Кукурудза Ганна Миколаївна

40

Кухарчук Юрій Васильович

41

Лаврик Андрій Кирилович

42

Лисунець Василь Олександрович

43

Лук'янюк Микола Миколайович

44

Лущик Галина Іванівна

45

Майданюк Іван Петрович

46

Максименко Анатолій Арсентійович

47

Маланчук Михайло Григорович

48

Марківський Василь Антонович

49

Марущак Андрій Олександрович

50

Масловатий Василь Петрович

51

Матящук Віктор Григорович

52

Мачушенко Анатолій Михайлович

53

Мрих Євген Сидорович

54

Науменко Юрій Михайлович

55

Олексюк Микола Васильович

56

Осадчий Олександр Григорович

57

Панасюк Євген Миколайович

58

Перебейнос Людмила Володимирівна

59

Плахотнюк Василь Іванович

60

Повар Микола Іванович

61

Поліщук Микола Васильович

62

Потьомов Віктор Андрійович

63

Притула Валентина Іванівна

64

Речицький Владислав Захарович

65

Рябіщук Василь Григорович

66

Тарахта Володимир Володимирович

67

Тітенко Юрій Миколайович

68

Тополюк Віра Миколаївна

69

Фальштинський Володимир Іванович

70

Харчук Анатолій Васильович

71

Харьков Юрій Арсенійович

72

Хоменко Антоніна Костянтинівна

73

Хоменко Михайло Петрович

74

Цибровська Явдокія Федорівна

75

Цибровський Григорій Павлович

76

Чигур Василь Іванович

77

Шашкіна Валентина Михайлівна

78

Шевчук Василь Тимофійович

79

Щерба Василь Захарович

80

Щур Віктор Іванович

81

Яцунський Олег Васильович

 

 

 

Список депутатів районної ради 4 скликання

№ п/п

ПІБ депутата

1

Базалицький Ігор Петрович

2

Балега Михайло Станіславович

3

Безносюк Сергій Анатолійович

4

Безпалько Василь Петрович

5

Березюк Віктор Васильович

6

Березюк Володимир Федорович

7

Бичков Віктор Михайлович

8

Вознюк Володимир Іванович

9

Войнаровський Віталій Олександрович

10

Волинець Олександр Володимирович

11

Волошин Борис Володимирович

12

Гомон Олександр Григорович

13

Горбатюк Віталій Янович

14

Гребенюк Микола Васильович

15

Гребенюк Олексій Володимирович

16

Грищук Анатолій Іванович

17

Грушко Юрій Володимирович

18

Гульман Сергій Олександрович

19

Дармограй Валерій Петрович

20

Джус Віктор Іванович

21

Дорошенко Віктор Анатолійович

22

Дубограй Антоніна Петрівна

23

Дубчак Надія Михайлівна

24

Завальнюк Василь Васильович

25

Задоян Галина Василівна

26

Зеленюк Олександр Дмитрович

27

Казімірко Аделя Несторівна

28

Капущак Михайло Юрійович

29

Карпенчук Олег Вікторович

30

Кеба Микола Дмитрович

31

Кицюк Петро Денисович

32

Ковальчук Євген Федорович

33

Ковтун Лариса Олександрівна

34

Козинець Наталія Василівна

35

Комарніцька Юлія Степанівна

36

Кравчук Валерій Йосипович

37

Кудим Володимир Миколайович

38

Кузьмов Володимир Андрійович

39

Кучер Василь Григорович

40

Лавренюк Петро Маркович

41

Лаврик Андрій Кирилович

42

Майданюк Микола Іванович

43

Максименко Анатолій Арсентійович

44

Марчук Володимир Олександрович

45

Михайленко Микола Сергійович

46

Мрих Євген Сидорович

47

Науменко Юрій Михайлович

48

Палазенюк Олександр Володимирович

49

Паламарчук Василь Захарович

50

Панасюк Євген Миколайович

51

Панасюк Юрій Сергійович

52

Перебейнос Людмила Володимирівна

53

Петренко Сергій Миколайович

54

Петрюк Віктор Іванович

55

Пиндер Святослав Іванович

56

Плахотнюк Василь Васильович

57

Плахотнюк Василь Іванович

58

Повх Леонід Іванович

59

Поліщук Михайло Федорович

60

Присяжнюк Ніна Василівна

61

Притула Валентина Іванівна

62

Притула Микола Варфоломійович

63

Решетник Василь Григорович

64

Самолюк Іван Сергійович

65

Скомарівський Валерій Анатолійович

66

Слободянюк Володимир Андрійович

67

Степанов Володимир Михайлович

68

Тарахта Володимир Володимирович

69

Темченко Олександр Володимирович

70

Тимошенко Валерій Іванович

71

Турбовець Микола Миколайович

72

Фальштинський Володимир Іванович

73

Финогенов Василь Васильович

74

Харьков Юрій Арсентійович

75

Хлоп’як Олександр Іванович

76

Чигур Василь Іванович

77

Шашкіна Валентина Михайлівна

78

Шеремета Наталя Анатолівна

79

Щур Віктор Іванович

80

Яблонський Володимир Станіславович

 

Список депутатів районної ради 5 скликання

1. 

Балега Михайло Станіславович

2. 

Бандровська Марія Федорівна

3. 

Бичков Віктор Михайлович

4.

Брунь Володимир Васильович

5.

Гаврилюк Ніна Іванівна

6. 

Герасименко Микола Олексійович

7. 

Демихін Іван Павлович

8. 

Дмитрук Володимир Михайлович

9.

Дорошенко Віктор Анатолійович

10.

Жук Вікторія Олександрівна

11.

Ільчук Ярослав Лукич

12.

Казімірко Аделя Нестерівна

13.

Канарська Галина Іванівна

14.

Канішев Петро Іванович

15.

Ковальчук Євген Федорович

16.

Козинець Наталія Василівна

17.

Коцюбняк Алла Йосипівна

18. 

Кравчук Валерій Йосипович

19.

Кучер Василь Григорович

20. 

Лаврик Андрій Кирилович

21.

Лісовик Степан Іванович

22. 

Максименко Анатолій Арсентійович

23.

Мандебура Яків Юхимович

24.

Науменко Юрій Михайлович

25.

Ніжинський Валерій Станіславович

26. 

Оцабера Віктор Олександрович

27.

Павленко Валерій Васильович

28. 

Панасюк Євген Миколайович

29.

Пасєка Микола Сергійович

30.

Пасічник Яків Павлович

31.

Петренко Сергій Миколайович

32. 

Петрюк Віктор Іванович

33.

Підкоморна Галина Василівна

34.

Плахотнюк Василь Васильович

35.

Плахотнюк Василь Іванович

36. 

Прокопчук Петро Дмитрович

37.

Проскуровський Василь Федорович

38. 

Процишина Алла Василівна

39.

Речицький Владислав Захарович

40. 

Тітенко Юрій Миколайович

41. 

Чубатюк Роман Захарович

42.

Шашкіна Валентина Михайлівна

43.

Шевчук Володимир Володимирович

44.

Шунда Анатолій Васильович

45.

Щур Віктор Іванович

46. 

Яцунський Олег Васильович

 

Список депутатів районної ради 6 скликання

  1. Басалига Марія Станіславівна
  2. Безолюк Петро Сергійович
  3. Безпалько Василь Петрович
  4. Бичков Віктор Михайлович
  5. Бондар Людмила Павлівна
  6. В'юник Сергій Іванович
  7. Вознюк Володимир Іванович
  8. Волошин Борис Володимирович
  9. Вудвуд Микола Васильович
  10. Герасименко Микола Олексійович
  11. Гуменюк Володимир Антонович
  12. Гунько Сергій Михайлович
  13. Демихін Іван Павлович
  14. Джус Ніна Іванівна
  15. Дмитрів Ольга Володимирівна
  16. Дмитрук Володимир Михайлович
  17. Дорошенко Віктор Анатолійович
  18. Драч Юрій Федорович
  19. Кицюк Петро Денисович
  20. Коваленко Олег Іванович
  21. Ковальчук Юрій Миколайович
  22. Ковбасюк Олександр Миколайович
  23. Косач Юрій Михайлович
  24. Кравчук Валерій Йосипович
  25. Кропивницький Сергій Станіславович
  26. Кучер Василь Григорович
  27. Кучер Ганна Павлівна
  28. Лукінов Олексій Петрович
  29. Марківський Руслан Володимирович
  30. Масловатий Василь Петрович
  31. Муравський Володимир Іванович
  32. Науменко Тетяна Миколаївна
  33. Науменко Юрій Михайлович
  34. Нечипорук Василь Васильович
  35. Олексійчук Людмила Петрівна
  36. Осадчий Олександр Григорович
  37. Остапенко Сергій Володимирович
  38. Панасюк Євген Миколайович
  39. Петренко Сергій Миколайович
  40. Пиндер Святослав Іванович
  41. Побережець ОльгаВолодимирівна
  42. Повх Леонід Іванович
  43. Соляр Лариса Василівна
  44. Степанюк Володимир Олександрович
  45. Терлецький Геннадій Олександрович
  46. Тітенко Юрій Миколайович
  47. Фурманюк Олег Михайлович
  48. Черепашук Дмитро Якович
  49. Чигрин Василь Дмитрович
  50. Шевчук Володимир Володимирович
  51. Штельмах Олена Дмитрівна
  52. Щур Віктор Іванович
  53. Яцунський Олег Васильович