Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Увага районний конкурс!

Конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад Липовецького району.

Відповідно до статті 43 Закону України  "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою підтримки ініціатив органів місцевого самоврядування щодо вирішення проблемних питань економічного, соціального та екологічного характеру, створення  сприятливих умов для сталого розвитку територіальних громад Липовецького району,  районна рада оголошує Конкурс проектів.

У  Конкурсі можуть брати участь проекти, розроблені та подані органами місцевого самоврядування Липовецького району, об’єднаними територіальними громадами, проекти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами, а також проекти, розроблені та подані територіальними громадами Липовецького району спільно з громадськими організаціями і приватними структурами.

Підготовлені заяви подаються до 17 години 28 квітня 2017 року до Наглядової ради Конкурсу (Липовецька районна рада) за адресою 22500, Вінницька область, місто Липовець, вулиця Героїв Майдану, 4.

Докладніше про Конкурс проектів розвитку територіальних громад Липовецького району  на офіційному сайті Липовецької районної ради або за телефоном 2-31-03.

Повернутись