Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

31 сесія районної ради

18 липня 2014 року відбулось пленарне засідання 31 сесії районної ради 6 скликання.

У засіданні взяли участь голова районної ради Науменко Юрій Михайлович, голова райдержадміністрації Демихін Іван Павлович, 28 депутатів, керівники правоохоронних органів, начальники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, голови сільських громад.

Перед початком сесії головуючий запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам'ять загиблих17 липня на борту літака «Малайзійських авіаліній» українських патріотів та невинно убієнних терористами громадян, воїнів Збройних Сил України, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

За допомогою очільників району та усіх небайдужих громадян було надано  гуманітарну допомогу військовим: передані берци, балаклави, теніски, стілки для взуття, засоби гігієни та спальні мішки. Також з Липовеччини до Слов`янська відправлено автомобіль з продуктами. Надав транспорт і погодився доставити продукти мирним мешканцям Слов`янська  Анатолій Дзіпетрук, його супроводжував Віктор Степанко, за що перед  сесійним засіданням були відзначені подяками районної ради та райдержадміністрації.

На розгляд 31 сесії було винесено 13 питань. Серед найважливіших – внесення змін до районного бюджету, прийняття нових цільових програм та внесення змін і доповнень до існучих районних довгострокових програм.

Більшістю голосів  прийнято Районну програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2014-2016 роки.

Заслухано звіт начальника Липовецького РВ УМВС України у Вінницькій області Фіногенова Василя Васильовича, прокурора Липовецького району старшого радника юстиції Кордона Олега Володимировича та голови Липовецького районного суду Кривенка Дмитра Теймуразовича "Про хід виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми Липовецького району на 2010-2014 роки".

Вислухавши низку пропозицій та обговоривши зауваження, було затверджено усі рішення, що вносилися на розгляд засідання 31 сесії районної ради 6 скликання.

Повернутись