Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Керівництво Асоціації органів місцевого самоврядування зустрілось з представниками територіальних громад району

16 червня  2016  року в рамках проведення виїзних зустрічей та презентації основних напрямків роботи Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування керівництво Асоціації зустрілось з представниками територіальних громад  району. В роботі форуму взяла участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів.

Відкрив зустріч голова районної ради Юрій Науменко, привітав учасників і надав слово Андрієві Кавунцю-першому заступнику керівника секретаріату обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Андрій Кавунець коротко зупинився на форматі діяльності та структурі секретаріату  та презентував Центр розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів. Зокрема зазначив, що  голови територіальних громад – це ті  люди, які якнайкраще знають проблеми громади та конкретних людей, поруч з якими живуть. Саме це дає повне уявлення того, який шлях вирішення існуючих  проблем обрати. В загальному розумінні, самоврядування – це основа створення влади та управлінських процесів. А  Асоціація  органів місцевого самоврядування покликана допомогти, проконсультувати та згуртувати. По завершенні виступу, надав слово для презентації Центру організаційно-правового забезпечення  розвитку та реформування органів місцевого самоврядування його завідувачу Геннадію Сіваку, який довів  до відома  присутніх  інформацію  про  діяльність центру та роботу електронного сайту, що  дає  можливість отримання вичерпного інформаційного  ресурсу, можливість спілкування  та  зворотного зв’язку з представниками центру.

По тому, кожен з керівників  структурних підрозділів Асоціації  презентував  напрямки  роботи ввірених їм підрозділів.
Ольга Олійник представила роботу Центру промоцій та зовнішніх зв'язків, а Анастасія Ланова, наш  куратор,- Центру написання грантових проектів.
Перед земляками виступив Віктор Вікалюк, керівник Секретаріату. Діяльність секретаріату (об'єднаний виконавчий орган) орієнтується на наступні напрямки: добровільне об'єднання громад та реформування самоврядування, залучення інвестицій, організаційно-правовий та промоційний супровід  діяльності членів Асоціації. Він побажав бачити у Асоціації всі органи самоврядування району, а не лише 10, які сьогодні входять до складу та співпрацюють із нею. Це дасть змогу більш професійно підходити до організації роботи територіальної громади, самоорганізовувати її на вирішення власних проблем шляхом залучення інвестицій, грантових коштів, швидко та якісно завершити процес реформування. У своєму виступі Віктор Вікалюк наголосив, що для членів  Асоціації доступна юридично-правова консультація в режимі гарячої  лінії та  надав контакти відповідальних  спеціалістів.

Підвів підсумок зустрічі голова районної ради Юрій Науменко, щиро подякував гостям за зустріч, яка пройшла конструктивно та  продуктивно  і побажав плідної подальшої співпраці. 

Повернутись