Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

БЛАГОДІЙНІ ЗАХОДИ ТРИВАЮТЬ!

"Теплотою душі, добротою серця, гарними словами, теплими речами!" – під таким девізом у суботу, 27 грудня 2014 року в Росоші пройшла благодійна акція "Зігріймо воїнів миром та любов'ю!" за сприяння голови правління Фонду громади Липовця Миколи Обари, помічника народного депутата України Демчака – Сергія Остапенка, при підтримці голови Липовецької районної ради Юрія Науменка та голови Росошанської сільської ради Володимира Сличука.

Свято розпочав на ринковій площі оркестр церкви євангельських християн-баптистів, інші церковні громади українських православних церков Київського патріархату та Московського патріархату долучилися до приготування смачної юшки "По-росошанськи", запашного плову, гарячого чаю. Волонтери тим часом продавали ексклюзивні магнітики з краєвидами Росоші, повітряні кульки з патріотичною символікою, ялинкові прикраси. Також місцева художниця творила "Боді-арт" на обличчях юних росошан. Усі виручені від продажу кошти клалися у спеціально підготовлені скриньки.

Тим часом у школі йшла підготовка до благодійної ярмарки, де вчителі, учні, місцеві майстрині виставили власні вироби.

Завершилася акція прекрасним концертом, з яким також безкоштовно приїхали працівники районного Будинку культури на чолі з директором Лілією Побережнюк. Артисти радували росошан своїми чарівними голосами.

Під час хвилини мовчання росошани вшанували пам'ять односельчанина Шевчука Сергія Івановича, який загинув як герой, та усіх воїнів, що полягли під час виконання священнного обов'язку в зоні антитерористичної операції.

На акцію також були запрошені Віктор Дмитрів, майор окремого танкового батальйону, його дружина Ольга Дмитрів, перший заступник голови райдержадміністрації. Майор Дмитрів нещодавно повернувся у відпустку із зони АТО, після Нового року знову буде вирушати до своєї військової частини. Під час свого виступу він відмітив, що там, на війні, найбільше гріють душу листи чужих людей, дітей. Вони і підтримують, і дають надію, що військові там недаремно – є що і кого відстоювати!

Під кінець концерту була оголошена сума, заради чого проводилася благодійна акція – росошани зібрали 21 тисячу 700 гривень! Ці кошти будуть внесені на рахунок Фонду громади Липовець з поміткою "для громади села Росоші", і за рішенням організаційного комітету, згідно чинного законодавства, будуть використовуватися по мірі необхідності. В першу чергу, на допомогу жителям села, що будуть направлятися в зону АТО, також воїнам Липовецького району, які поранені, і потребують першочергової допомоги.

Повернутись