Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

«Будуємо дім без насильства»

23 лютого, в приміщенні КЗ «Липовецький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді», відбувся  тренінг  під назвою «Будуємо дім без насильства» у якому взяли участь 5 матерів, сім`ї  яких перебувають на обліку центру, як такі, що опинились в складних життєвих обставинах.

Тренінгове заняття проведено фахівцями із соціальної роботи ГайдамащукІ.В., Майбородою С.В. та практичним психологом центру Євич О.В.

Мета заходу: вияснити причини виникнення проблем та насильства в сім`ї, ознайомити учасників з нормативними документами з його попередження та  сприяти покращанню  взаємовідносин в родинному оточенні.

Присутні матері приймали активну участь у активізуючи вправах: «Моя  улюблена справа», «Очікування», «Я - повідомлення»  та «Наша щаслива сім`я», в ході яких ставили запитання та дискутували при виконанні практичних завдань. Задля точнішого планування сімейного бюджету в подальшому та задоволення потреб дітей, фахівцями центру, було надано поради щодо важливості  ведення щоденника доходів та витрат.

По закінченні тренінгу, практичним психологом центру проведено анкетування з метою пізнання, чи мало місце насильство в їхньому житті. В результаті опрацювання анкет було з'ясовано, що всім цим жінкам , в тій чи іншій мірі, відомо що це таке. Далі жінкам продемонстровано відеоролик під назвою «Жорстокість насильницьких вчинків», після чого, кожна із присутніх висловили свою думку від побаченого.

Незважаючи на те, що перед початком заходу матері не розуміли, що насправді відбувається, адже поняття «тренінг» їм було не знайоме, по його завершенні, жодна з присутніх жінок не пожалкувала про те, що мала  можливість поспілкуватись одна з одною у дружньому колі.

Усім учасникам заходу були роздані буклети до зазначеної тематики.

Повернутись