Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ДАТИ ДИТИНІ МАКСИМУМ

ДАТИ ДИТИНІ МАКСИМУМ

Під таким тезисом сьогодні відбулася традиційна педагогічна конференція, на якій освітяни району підбивали підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2017-2018 н.р. та окреслювали завдання на 2018-2019 навчальний рік.

Педагоги району зібралися у залі засідань Липовецької районної ради, де їх зустріли вітальними словами перший заступник голови Липовецької райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова Липовецької районної ради Юрій Науменко.

Ольга Дмитрів звернулася до освітян з такими словами:  "Однією з основних державних функцій є якісна освіта. Наші діти та освітня галузь в цілому -- те, на кого і на що має звертатися наша основна увага. Протягом року ми з вами часто зустрічалися з робочих питань. І дуже приємно бачити, що кожна школа має свою душу, свою атмосферу, кожен колектив має своїх ентузіастів. Сьогодні ми маємо усвідомити основне своє завдання – створення нової української школи, де акцент зміщується на дитину, на учня як індивідуума. Ми повинні гарантувати кожній дитині якісне навчання і дати кожній дитині максимум".

Голова Липовецької районної ради Юрій Науменко звернув увагу педагогічних працівників на те, що з вересня буде запроваджено у всіх школах району детальний моніторинг знань учнів, особливо 4, 9, 11 класів, про підсумки якого звітуватимуть директори шкіл. Також висловив думку щодо поліпшення патріотично-виховної роботи з підростаючим поколінням.

Керівники району побажали плідної роботи учасникам конференції та успішного навчального року.

З основною доповіддю виступила начальник відділу освіти Липовецької райдержадміністрації Інна Косач, яка детально проаналізувала роботу освітян району за минулий навчальний рік та озвучила основні завдання на майбутнє. За словами Інни Косач, цього року у школах району набрано 32 класи першокласників, де навчатимуться 423 дитини. Для початкової школи цього року було закуплено парти та стільці, також у школах району проведено капітальні ремонти, заміну вікон, ремонти покрівель, автобусів тощо. На 504 тис грн. закуплено мультимедійних пристроїв. Цього року значна увага приділятиметься підготовці учнів до ЗНО, оскільки за минулий навчальний рік результати оцінювання були не дуже втішними. Так, ЗНО з української мови складали 160 учнів, з них 45 учнів набрали від 160 до 200 балів, а 46 – не подолали поріг тестування. На ЗНО з історії України 15 учнів набрали від 160 до 200 балів, 21 не здолали поріг тестування. ЗНО з математики складали 69 учнів, з них 10 учнів набрали 160-200 балів, 22 не подолали поріг тестування. ЗНО з англійської мови складав 61 учень, 7 учнів отримали 160-200 балів, 20 не подолали поріг тестування.

Також Інна Ярославівна повідомила про підсумки конкурсів серед учнів та вчителів району, про патріотично-виховну роботу в закладах освіти, окремо зупинилася на оздоровленні та відпочинку дітей під час літнього періоду. На завершення привітала усіх освітян району зі святом Успіння Пресвятої Богородиці, побажала усім миру та нагадала, що навіть ті, хто за покликом душі і професії вчить дітей, повинен і сам вчитися. А діти завжди непередбачувані і, попри все, завжди вміють просто радіти життю – саме це вміння є безцінним і йому варто повчитися кожному.

«Про діяльність профспілки в умовах реформування галузі освіти» доповів голова районної ради профспілки працівників освіти і науки Володимир Кучер.

Потім робота продовжилася у секціях відповідно до тематики.

Фото Миколи РИБАКА.

Повернутись