Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

День визволення України від фашистських загарбників

У День визволення України від фашистських загарбників, який відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України, біля Меморіалу Слави відбувся мітинг. Перед липівчанами виступила перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів.
Вона ще раз нагадала всім  присутнім якою ціною дісталась перемога у війні з фашизмом для українського народу та закликала усіх до єдності, яка так необхідна тепер у час боротьби із зовнішньою агресією.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих у боротьбі з фашизмом. До Меморіалу Слави та пам"ятного знака полеглим у АТО Героям представники трудових колективів, районної ветеранської організації, ГО "Спілка учасників АТО" поклали квіти. У скорботі всі низько вклонились полеглим... 
За полеглими в боях, за тими, хто повернувся з фронту, але не дожив до сьогодні, за всіма воїнами, які віддали життя у боротьбі за Україну, Настоятель Храму УПЦ Київського патріархату парафії Святого Воскресіння Христового о. Василій відправив панахиду.
Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для людства була Друга світова війна, якою ціною було досягнуто Перемогу. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднаних націй. Ця пам’ять робить нас сильнішими!
Вічна пам'ять полеглим у боротьбі з фашизмом!
Повернутись