Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

День захисника України

14 жовтня ми відзначаємо одне зі знакових свят – День захисника України.

Це свято спільне для всіх: пожилих ветеранів, і для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту, захищаючи єдність України, і для підростаючого покоління-майбутніх захисників держави. Із давніх-давен українці особливо шанують оборонців рідної землі, які не шкодували життя і здоров’я заради свободи України та її народу. 
Урочистий захід з нагоди свята розпочався із вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців. До Меморіалу Слави, Пам"ятного знака загиблим в АТО липівчанам керівники району, учасники бойових дій в АТО, представники ради ветеранів, правоохоронних органів поклали корзини з квітами.
Перед учасниками урочистостей з вітальним словом виступили перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко.

Відповідно до спільного розпорядження голови райдержадміністрації та районної ради,почесними Грамотами і грошовими винагородами керівники відзначили представників різних поколінь, які брали участь у захисті Батьківщини від ворога. 
До привітань приєднався заступник військового комісара Липовецького районного військового комісаріату Юрій Томчак, який вручив демобілізованим воїнам АТО заохочувальну медаль "Учасник бойових дій в АТО" . В присутності учасників урочистостей працівник райвійськомату зачитав наказ райвіськома про присвоєння чергового звання воїну-інтернаціоналісту, військовослужбовцю райвійськомату Володимиру Свящуку. 
Присутніх у залі з величним святом привітав голова районної організації ветеранів війни Праці та ЗСУ Микола Шишківський,

Перед присутніми виступив заступник голови Липовецької районної ради ветеранів Афганістану Володимир Свящук і з впевненістю заявив,що нинішні військовослужбовці Збройних Сил та інших військових формувань України є гідними наступниками захисників Вітчизни попередніх поколінь .

Щиро вітав своїх побратимів, ветеранів Великої Вітчизняної війни, всіх липівчан безпосередній учасник антитерористичної операції Василь Авраменко.

- Ще довго ми будемо здригатися від звуків , схожих на постріли, ще довго будуть ятрити рани на серці від того болю, який пережив кожен із захисників , боронячи рідну землю, ваш спокій на сході України. Я хочу сказати, повертайтеся живими і неушкодженими ті, хто сьогодні виконує свої бойові завдання .
По завершенні урочистої частини відбулася святкова концертна програма підготовлена аматорами районного будинку культури.

Повернутись