Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Державних службовців вітали з нагоди свята


У залі засідань райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня державної служби. Присутніх у залі привітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Вони висловили надію, що згодом суспільство гідно оцінить самовіддане служіння державних службовців державі та людям, а їх щоденна копітка праця отримає гідну моральну та матеріальну винагороду. Відповідно до  розпорядження голови райдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток та утвердження державної служби працівників структурних підрозділів райдержадміністрації відзначено грамотами та грошовими преміями.
Державних службовців від імені обласної та районної профорганізацій держустанов та Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях привітала із проофесійним святом голова РК профспілки Валентина Тращук. Вона висловила щиру вдячність за сумлінну працю, активну профспілкову діяльність та сподівання , що і надалі державні службовці робитимуть все можливе для зростання та процвітання Липовеччини. 
Зранку урочистості з нагоди Дня державної служби відбулись і у Вінницькій облдержадміністрації і серед нагороджуваних були представники державної служби району. Грамоту облдержадміністрації та обласної Ради вручено Ользі Дмитрів, першому заступнику голови райдержадміністрації. За активну участь у профспілковому русі, спортивномасовій роботі відзначено заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка Грамотою обласної профспілкової організації працівників державних установ.

Державні службовці поклали квіти до Дошки Слеви Героїв АТО

Повернутись