Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Ефективне використання ресурсів-показник прогресивності бізнесу і влади

Сьогодні Центром ресурсоефективного та чистого виробництва, створеного в рамках Програми ООН з промислового розвитку ( ЮНІДО),  проведено семінар із запровадження в Україні Проекту ООН з промислового розвитку на тему " Основи методики ресурсоефективного та більш чистого виробництва". Донорами проекту є Швейцарська конфедерація та Республіка Австрія.

На семінар запрошено представників органів місцевого самоврядування, промислових підприємств, ЗМІ, громадськість району.  В роботі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та заступник голови районної ради Руслан Танасюк.
У вступному слові Ольга Дмитрів зосередилась на меті семінару, очікуваних результатах та перспективах підвищення ресурсоефективності району. Згодом, надала слово координатору Валерію Редчику, який познайомив усіх із темами, що  розглядаються та поділився досвідом впровадження ресурсозбереження підприємствами Вінницького регіону.
Про підвищення ресурсоефективності промисловості шляхом впровадження методики ЮНІДО в сучасних умовах ознайомив присутніх Валерій Павшук, технічний директор Центру РЕЧВ. На принципах РЕЧВ при термомодернізації будівель зупинився Віталій Круковський, з сучасними проблемами водного менеджменту ознайомила Тетяна Князькова, експерти Центру.
На питаннях кредитування ресурсноефективних проектів зосередила увагу всіх Лілія Шевчук, начальник управління корпоративного банкінгу Вінницької обласної дирекції АБ"Укргазбанк". Про програми державного банку з енергоефективності повідомив Вадим Глухій, заступник керуючого Вінницькою філією АТ "Укрексімбанк". 

Після цікавої дискусії підвів підсумок семінару координатор і повідомив про проведення Центром тренінгів з використання методики  РЕЧВ для інженерного персоналу підприємств, технічний консалтинг і допомогу в підготовці до сертифікації. Семінар пройшов цікаво і пізнавально  для запрошених.

Повернутись