Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

МАЛЕЧА ВЧИТЬ ІНОЗЕМНІ МОВИ

Оскільки 2016 рік проголошено роком англійської мови, то не пропустити можливості покращити уміння спілкуватись іноземними мовами, спробували учні Турбівської ЗШ І- ІІІ ст. № 2 та Липовецького колегіум ім. В. Липківського.  З цією метою, на базі даних шкіл створено мовні літні  табори « Friends » та «Lucky   Land ».  Ці табори   відвідують учні 5 – 8 класів. 

До роботи залучені вчителі іноземної мови  Мельник С.В., Решетар Н.Г., Бондар Н.В. (Липовецький колегіум) та Кучерук Л. В., Залевська О. С., Юрчук К. М., Кудраш А.А., Шимко Л. В.  (Турбівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2). В таборі проходять педагогічну практику студенти факультету іноземних мов  Т.  Дмитренко,  І. Любчак, В. Приходько, які вносять у життя літньої школи свою нотку цікавості та креативності.

 Ранкову зарядку діти роблять під улюблені пісні та руханки англійської малечі. Далі поринають у світ літератури, цікавої граматики,  прикладного мистецтва, музики та кіно. Щоденний півгодинний перегляд та обговорення  мультфільму, відеофільму  чи вивчення нової пісеньки дають можливість невимушено і без страху спілкуватися іноземною .

Справжнє задоволення дітям приносять змагання по станціях Savenger Hunt, де одночасно, в ігровій формі, кілька команд вирішують різнотипні завдання на швидкість, застосовуючи знання з  німецької та англійської мов, уміння швидко мислити. Та усі ці старання не марні, команда, яка виявилась найкращою, на останній станції знаходить солодкий сюрприз.  

 

Повернутись