Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Міжрайонний турнір з рукопашного бою

Напередодні Дня захисника України та Дня Українського козацтва, у місті Липовець за ініціативи СМДО «Оріон» пройшов міжрайонний турнір з рукопашного бою "Герої не вмирають!", присвячений світлій пам’яті загиблих воїнів - земляків. У турнірі взяли участь кращі спортсмени спортивних клубів Вінницької області.

На змагання запросили сім»ї загиблих хлопців, представників влади , духовенства, громадськості району. В приміщенні спортивної зали Липовецької ДЮСШ організовано для огляду виставку нагород загиблих земляків та експонатів, привезених із зони АТО, військовослужбовцями.

Відкрили змагання, привітали їх учасників та вболівальників заступник голови районної ради Руслан Танасюк, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, міський голова Микола Грушко, голова ГО «Спілка учасників АТО Липовецького району» Юрій Яремчук та головний суддя змагань, тренер - Василь Авраменко.

Майже весь день діти показували свою майстерність в боротьбі, прагнення перемагати у двобої. Більшість із них показали чудові результати. Не обійшлось і без сліз, які кілька наймолодших учасників не змогли стримати після поразки. Нічого не вдієш - спорт гартує!

Приємно, що в ході турніру найбільше нагород завоювали спортсмени СМДО «Оріон» Липовецького району, за ними по спритності та майстерності були СК «КРАБ» смт. Крижопіль та Погребищенська православна військово-патріотична парашутно-десантна школа на честь цесаревича Олексія.

Усі призери турніру отримали нагороди від районної ради та райдержадміністрації, міської ради, спілки учасників АТО Липовецького району.

Організатори та спонсори змагань подбали про те, щоб кожен учасник поїхав додому із пам’ятним подарунком.

Смачним обідом гостей та суддів пригостив ресторан-клуб "Серце Міста" із власницею, гостинною Оленою Марківською.. 

Повернутись