Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Молодь - за здоровий спосіб життя!

10 серпня, в рамках відзначення Міжнародного дня молоді, відповідно до плану роботи комунального закладу Липовецької районної ради Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, на базі Липовецької фізіотерапевтичної лікарні відновного лікування проведено зустріч з учнівською та студентською молоддю, яка перебуває на оздоровленні, на тему: «Молодь - за здоровий спосіб життя!». 
Під час зустрічі наголошено на тому, що у житті людини немає прекраснішої пори, ніж молодість. Той, хто марно витрачає даровані сили та міцне здоров’я на асоціальні прояви та шкідливі звички, вчиняє вкрай необачно!
Найчастіше людина починає замислюватися про свій спосіб життя і здоров’я, коли її наздоганяє якась проблема, з’явилась хвороба чи нездужання. Турбота про своє здоров’я не має бути зумовлена проблемою, турбота про власне здоров’я повинна бути способом життя - здоровим способом життя!
Підібрані вправи та життєві приклади дали можливість провести зустріч в цікавій формі. Учасникам заходу запропоновано переоцінити свої вчинки та подивитись на себе зі сторони. В ході жвавої дискусії, кожен мав змогу висловити свою думку на запропоновану тему .
На завершення, фахівці із соціальної роботи побажали усім присутнім фізичних і духовних сил, бути позитивними, соціально-активними, вірними своїм переконанням для здійснення бажаних планів та мрій!

Повернутись