Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

«Можливості використання деревної біомаси...»

"Можливості використання деревної біомаси..."
 Нещодавно у м.Вінниця,  за  ініціативи Українського клубу аграрного бізнесу, відбулась семінар-нарада на тему: «Можливості використання деревної біомаси від обрізків плодових дерев і викорчовування старих насаджень в енергетичних цілях». 
Мета проведеного заходу - сприяння співпраці представників усіх сторін  Вінницької області, що зацікавлені у постачанні, переробкці та споживанні продукції біомаси, що утворюється від обрізання дерев та видалення насаджень.
В ході заходу представлено концепції трирічного проекту «Підвищення рівня сталого постачання деревної біомаси від обрізки дерев і викорчовування старих насаджень - uP_running» (HORIZON 2020), а також кращий досвід європейських країн щодо успішного застосування відходів садівництва в якості енергетичної біомаси.
Україна є однією з чотирьох демонстраційних країн проекту uP_running (інші країни: Іспанія, Італія та Греція). Аграрним партнером проекту стала асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», технічним партнером обрано науково-технічний центр «Біомаса».Для дося
Для досягнення поставленої мети, проект має намір надати фермерам, виробникам винограду та фруктів, обґрунтовані аргументи та конкретні приклади, щоб довести, що впровадження ланцюжків з використання відходів деревини від ОВН є можливим.
У нараді від Липовецького району взяли участь Ольга Дмитрів,перший заступник голови райдержадміністрації, Василь Щербанюк, Нападівський  сільський голова  , Петро Кицюк, начальник філії «Липовецьрайавтодор» та Тамара Смакогуз-представник КП «Комунсервіс» Липовецької міськоїх ради. 
Повернутись