Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На 6 сесії районної ради

 
Завантажити поіменне голосування
 
На 6 сесії районної ради 7 скликання , що відбулась 25 травня, депутати були налаштовані оперативно розглянути внесені до порядку денного питання, але цього разу все відбувалось за іншим сценарієм. Голова районної ради Юрій Науменко оголосив, що  перед тим як відкрити сесію, хоче виконати приємну місію нагородження активних  та ініціативних громадян району Грамотами районної ради та райдержадміністрації .
Після процесу нагородження, який викликав у присутніх позитивні емоції , голова ради оголосив 6 сесію 7 скликання відкритою. Пролунав Гімн України, всі вшанували пам"ять полеглих за волю та незалежність України хвилиною мовчання і приступили до виконання повноважень.
З метою та основними завданнями  Районної комплексної програми захисту населення і територій району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2016-2020  роки ознайомив присутніх Володимир Михайленко, завідувач сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації.  Валентина Бичкова, начальник відділу соціального захисту населення, запропонувала прийняти Програму фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг на 2016 рік, а також внесення доповнень та змін до раніше прийнятих соціальних Програм захисту ветеранів війни та праці "Ветеран", захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Про зміни до Статуту Липовецької центральної районної бібліотеки інформував Геннадій Терлецький, начальник відділу культури та туризму. По проектах рішень з фінансових питань інформувала Людмила Заєць, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
Депутати затвердили договір оренди частини приміщення управління агропромислового розвитку, що є спільною власністю територіальних громадрайону. та технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. З проханням підтримати звернення до Верховної ради України щодо внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" звернувся Володимир Кучер, голова районної профспілки працівників освіти та науки.  Із 34 депутатів районної ради на сесію прибули 23.  Всі взяли участь у голосуванні і підтримали запропоновані проекти рішень.
У "Різному" депутати одноголосно проголосували за висунення кандидатури Магдича Степана Володимировича, Героя Соціалістичної праці, Кавалера Орденів Леніна, Трудового Червоного Прапора, "Знак Пошани" до нагородження почесною відзнакою "За заслуги перед Вінниччиною" з нагоди Дня Незалежності Україїни. Особливе пожвавлення в залі викликало обговорення питання передачі  автобуса, як об'єкта комунальної власності району, який належить у даний час Липовецькій ДЮСШ . Переважною більшістю голосів об'єкт передано на баланс Липовецького районного будинку культури. 
Депутати відхилили пропозицію щодо придбання обладнання для поіменного голосування, відклавши його на кращі часи.
З важливими повідомленнями перед присутніми виступив Василь Цюпа, начальник ДПРЧ №21 м. Липовець, який повідомив про основні проблеми пожежегасіння: відсутність сучасного обладнання, автомобіля, необхідної кількості гідрантів. Керуюча ощадбанком Світлана Ошовська детально зупинилася на кредитуванні програми "Ощадний дім", яка реалізується за підтримки Уряду, на переліку послуг ощадбанку та наголосила на можливостях користування новими банківськими програмами.
Сесія завершилась за 2 години, як і було передбачено регламентом.
Повернутись