Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На семінар-нараді розглянуто ряд питань актуальних для органів місцевого самоврядування

На семінар-нараді, що відбулася у залі районної ради за участю голів та секретарів рад, розглянули ряд питань актуальних для органів місцевого самоврядування. В роботі наради взяла участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів. Відкрив семінар-нараду голова районної ради Юрій Науменко, коротко ознайомив присутніх із порядком денним зібрання та регламентом роботи. Зосередив увагу на питаннях, які звучатимуть, необхідності отриманих знань для застосувань на  практиці.
Про порядок реєстрації та зняття з реєстрації фізичних осіб, відповідно до постанови КМ України від 2 березня 2016 року №207"Про затвердження Правил реєстрації місця проживання  та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру" доповів Василь Пилипчук, зав. районного сектору управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області. 
На питаннях використання орендованих водних об"єктів, агропаспортизації грунтів зупинилась головний спеціаліст з питань розвитку сільської місцевості уравління агропромислового розвитку Катерина Радзівіл. Вона також наголосила на обов"язковості реєстрації  бджолосімей  у органі місцевого самоврядування , з метою їх збереження від отруєння під час обробки сільгоспугідь засобами захисту рослин.
Про порядок посвідчення заповітів посадовими особами сільських, селищних рад району інформувала Світлана Кобзар, приватний нотаріус Липовецького нотаріального округу. На завершення інформації нотаріус побажала, щоб не виникало ніяких непорозумінь у випадку відкриття спадщини  на території громади, роз'яснювати спадкоємцям порядок оформлення спадкових справ. 
Про нещодавнє обстеження місця складування побутових відходів у Липовецькій територіальній громаді та виявлені недоліки інформувала Ольга Дмитрів, перший ззаступник голови РДА, голова комісії. Ознайомила із Правилами експлуатації місць видалення побутових відходів з метою їх приведення у відповідність із чинним законодавством.
Підсумки семінару підвів Юрій Науменко і ще раз наголосив на дотриманні чинного законодавства посадовими особами органів самоврядування привирішенні питань життя й діяльності територіальних громад.
Працівники органів самоврядування, які  задавали доповідачам питання, тут же одержували роз'яснення.
Всіх учасників семінару відділ організаційного забезпечення діяльності виконавчого апарату районної ради забезпечив роздатковим матеріалом із розглянутих питань для використання в поточній роботі.
Нарада-семінар пройшла ефективно та конструктивно.

Повернутись