Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На засіданні постійних комісій районної ради

На засіданні постійних комісій районної ради, що відбулось сьогодні, 28 лютого, за головування голови районної ради Юрія Науменка, депутати розглянули питання порядку денного 12 позачергової сесії районної ради 7 скликання. Одночасно відбулось і засідання Президії районної ради.

З проектами питань, що стосуються бюджетних асигнувань: "Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 138 "Про районний бюджет на 2017 рік" (із змінами).
"Про розпорядження голови райдержадміністрації", перед депутатами виступила Людмила Заєць, начальник фінансового управління райдержадміністрації . В обговоренні питань взяли активну участь депутати Леонід Балацький, Віктор Степанко,Геннадій Терлецький, Віктор Дмитрів.

З питання внесення доповнень до рішення 5 сесії районної ради 6 скликання від 25 лютого 2011 року №62 "Про затвердження Статуту Липовецької центральної районної бібліотеки, викладеного в новій редакції" (зі змінами) інформував Геннадій Терлецький, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації. У обговоренні запропонованих змін взяли участь Олександр Козачишин, Алла Коцюбняк.

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок повідомила Катерина Смішко, в.о начальника Держгеокадастру у Липовецькому районі.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Тетяна Бевз інформувала присутніх про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 16 лютого 2017 року №178 "Про районну Програму фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших, передбачених законодавством пільг на 2017-2018 роки". Питання обговорене Людмилою Заєць,Леонідом Балацьким, Ігорем Ревацьким.

Депутати також розглянули питання про відпустку голови районної ради. Всі проекти рішень із розглянутих питань було вирішено винести на розгляд позачергової сесії. 

Фото Олексій Лебідя.

Повернутись