Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Нарада з представниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Вчора, під головуванням голови райдержадміністрації Івана Демихіна, за участі голови районної ради Юрія Науменка відбулася нарада з представниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації, керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту району, відділів та членів комісії ТЕБ та НС та головами територіальних громад району.

Відкрив засідання голова райдержадміністрації Іван Демихін та доповів про ситуацію в районі.

Представив членів комісії, які здійснюватимуть комплексну перевірку щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки у сфері цивільного захисту населення району, полковник Костенко О.Л.

Протягом дня в районі працювала робоча комісія. Проведено перевірки структурних підрозділів райдержадміністрації, оглянуто стан справ у сфері пожежної безпеки на території сіл Росоша та Щаслива, оголошено ввідну про порушення газової мережі та вибух у багатоповерховому будинку.

Під час підведення підсумків , про свої висновки з проведеної перевірки доповіли члени комісії. Вцілому, попередня оцінка проведеної в районі перевірки-позитивна, за винятком незначних недоліків, що будуть усунені у зазначені терміни.

Повернутись