Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

НАША ’’ЛЕБЕДОНЬКА’’ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ ’’КАЛИНОВИЙ СПІВ’’

Нещодавно у м. Кропивницький Кіровоградської області відбувся дводенний 26 Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва "Калиновий спів" у якому взяли участь понад 60 творчих колективів  із Вінницької , Миколаївської,  Запорізької, Полтавської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської та інших областей України.
Відкрила Фестиваль  урочиста хода всіх колективів , що з"їхались на свято,  під супровід духового оркестру військової частини міста.
 
На великому майдані біля філармонії була представлена презентація автентичного вбрання «Врода калинова» та сучасного одягу в українському стилі, що стало родзинкою фестивалю.
 
Символом початку фестивалю було традиційне  пов’язання стрічок на калинові кущі, що були  висаджені  на честь 10 та 15 річниці свята, виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Калиновий розмай» і виставки запашних  короваїв з різних регіонів України, які презентували учасники фестивалю.
 
Усіх присутніх на святі  привітали голова обласної державної адміністрації, голова обласної ради та засновниця фестивалю Валентина Пращур, Заслужений працівник культури України, директор обласного центру народної творчості М.Кропивницький.
 
28 травня, відбувся заключний гала-концерт фестивалю та нагородження переможців у якому взяв участь наш  народний аматорський вокальний жіночий колектив «Лебедонька» (керівник Оксана Цивлюк), який представляв Вінницьку область. Колектив став переможцем у  номінації «Вокальні квартети» і був нагороджений Дипломом ІІ ступеня.
Повернутись