Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Навчання правових консультантів Липовеччини

В рамках виконання проекту «Надання безоплатної правової допомоги у Турбові та турбівській зоні», що реалізується Липовецько - Турбівською правозахисною групою Подільського центру прав людини  за підтримки Міжнародного фонду «Відрод-ження» та у співпраці з органами місцевого самоврядування і Козятинським місцевим центром безоплатної вторинної правої допомоги днями відбулось навчання правових консультантів.
 
Хто такі правові консультанти? Правовими консультантами називають - осіб, які пройшли спеціальне навчання й надають базову первинну правову допомогу людям, які живуть у сільській місцевості та у віддалених населених пунктах. Представники семи територіальних громад – Липовця, Турбова, Приборівки, Сиваківців, Зозова, Нової Прилуки та Констянтинівки  пройшли таке навчання.
 
Базових знань з первинної правової допомоги їх навчали досвідчені тренери, а саме голова Подільського центру прав людини – Михайло Бардин та голова Подільського центру соціальних технологій – Оксана Яцюк, допомагала їм Оксана Комісаренко – голова Липовецько-Турбівської правозахисної групи Подільського центру прав людини. На навчанні майбутні правові консультанти здобули знань з загальної теорії прав людини, ознайомились з ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» та законодавством в окремих галузях права, також пройшли навички спілкування з відвідувачами.
 
Наступним кроком реалізації проекту є створення, у співпраці з органами місцевого самоврядування територіальних громад, громадських приймалень, де правові консультанти будуть надавати первину правову допомогу та у разі потреби, направлятимуть до Козятинського МЦБВПД на отримання вторинної правової допомоги.
 
На сьогодні отримати безоплатну первинну правову допомогу можна у Турбівському центрі правової інформації і консультацій за адресоюсмт.Турбів, вул. Миру 113-а, тел.0678744866. Також тут допоможуть в направленні на отримання вторинної правової допомоги.
http://lipovets.com/news/3/2535-navchannya_pravovih_konsultantiv_lipovechchini.html
Повернутись