Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Обговорили цінову ситуацію на ринку молока

30 травня, при першому заступнику голови райдержадміністрації О.В. Дмитрів за участі голови районної ради Ю.М. Науменка відбулася робоча нарада  з питань стабілізації цінової політики на ринку молока в Липовецькому районі.

У нараді взяли участь представники Управління агропромислового розвитку РДА та представники молокопереробних підприємств, що проводять закупівлю молока на території району.

Обговорюючи ряд питань, які стосувалися цінової ситуації на молоко, заготівельники зауважили, що розрахунок оплати за молоко залежить від показників якості продукції, тому вони виступили з ініціативою «Якісне молоко – відповідна ціна». Також було  вирішено:

провести інформаційну роботу  з здавачами молока, щодо продажу якісного молока;

забезпечити укладення договорів при заготівлі молока в господарствах населення на його закупівлю з молокозаводами на 2017 рік та видачі розрахункових книжок. 

рекомендовано молокопереробним підприємствам унеможливити зниження закупівельних цін на молоко для промислової переробки, що заготовлюється від індивідуальних господарств населення і сільськогосподарських підприємств, та застосовувати економічно обґрунтовані ціни. 

http://lip-rda.gov.ua/index.php/mainmenu-51/64-/6376-obhovoryly-tsinovu-sytuatsiiu-na-rynku-moloka

Повернутись