Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Обласний турнір з рукопашного бою у Турбові

           27 травня у смт Турбів Липовецького району відбувся обласний дитячо-юнацький турнір з рукопашного бою серед юнаків та дівчат «Здорові діти – здорова нація». До спортивної зали Турбівської ДЮСШ з’їхалися команди найпотужніших клубів рукопашного бою Вінницької області: команда Томашпільської РДЮСШ «Альтаїр», команда СК «БАРС» Ямпільського району, команда СК «КРАБ» Крижопільського району, команда спортивного клубу «Сапсан» м. Чечельник, команда Погребищанської парашутно-десантної школи та команда СМДО «Оріон» Липовецького району.

           Благословив учасників на змагання настоятель української православної церкви Київського патріархату отець Андрій, давши учасникам слушну настанову – повчитись один у одного: «У цій спортивній залі зібралися на змагання різні клуби області, але не для того, щоб продемонструвати агресію, а з метою обміну знаннями, вміннями, досвідом». З вітальним словом виступив голова Турбівської громади Василь Завальнюк, який побажав усім гідно провести поєдинки та підкреслив, що Турбів вже вдруге проводить змагання обласного рівня.

         Мабуть, неможливо відчути справжній смак перемоги і не знати, як це бути притиснутим спиною до татамі. Саме це намагались пояснити наймолодшим спортсменам змагань, які болісно переживали перші поразки. В категорії 6-7 років гідно виступили Іван Резванов, Ярослав Дубовий, Станіслав Кваснєвський, Роман Безвершук ( усі Турбів), виборовши 1-ші місця. Ярослав Приймак (Турбів) та Захар Бартош (Липовець) стали срібними призерами у наймолодшій віковій категорії. Дмитро Колос, Владислав Завальнюк, Валерій Резванов (Турбів), Микола Соловйов, Михайло Кайданюк (Вахнівка), Денис Щербанюк, Артем Чубатюк, Станіслав Полупанов, Костянтин Собко, Станіслав Коваль, Іван Танасієнко, Артем Кононюк (усі Липовець) стали бронзовими чемпіонами змагань.

         Мені здавалось, що лише у фільмах, коли йде важливий бій, режисери застосовують прийом, коли все, окрім супротивника, і власної музики в голові, тьмяніє, а виявляється, для багатьох все і справді стає другорядним: десь далеко чути слова тренера та слова підтримки від друзів, а перед очима лише супротивник і татамі. Так, у категоріях 8-9, 10-11 та 12-13 років багато поєдинків починалися, здавалося б, дуже передбачено, один з двох учасників міг від початку демонструвати явну перевагу, але другий несподівано виявляв активність і перемагав. У віковій групі 8-9 років золотими призерами стали Владислав Довгий (Липовець), Артем Жуков, Мирослав Турбовець, Ярослав Присяжнюк (Турбів), друге місце – Роман Штельмах, Олександр Сологуб (Турбів), третє місце отримали Максим Березюк, Дмитро Четвер, Вадим Рябіщук, Анатолій Тараненко (Турбів), серед дівчат цієї вікової категорії перше місце здобула Діана Матвієнко (Турбів). Анастасія Жукова та Вікторія Мельник (Турбів) стали золотими чемпіонками у своїй віковій категорії. Срібло для Липовецького району вибороли і дівчата з Вахнівки: Анна Підлісна та Світлана Осавлюк.
         У віковій групі 10-11 років кращими стали Роман Шевчук (Вахнівка), Максим Бездітний, Кіріл Нестерук (Турбів), Іван Боджукян (Липовець), які отримали золото. Гідно провели поєдинки та здобули срібло Дмитро Танасієнко (Липовець) та Леонід Ворончук (Турбів). Бронзовим призером став Богдан Білобородов (Вахнівка).

         Знову порадували видовищними поєдинками  Владислав Пятковський, Дмитро Кердун, Михайло Любарець, Ілля Іванюк, Артем Нестерук, Денис Березюк (Турбів), Артем Ткачук та Олександр Кацімон (Липовець), які вибороли золото. Максим Васильківський, Ігор Денисюк, Ярослав Бобрик, Дмитро Кравчук, Роман Підкоморний, Павло Шевченко, Володимир Чуприна -- срібні призери. Бронза дісталася Дмитру Соловйову (Турбів).

         Сяючи такими зірочками, СМДО «Оріон» вдалося вибороти перше загальнокомандне місце в обласних змаганнях, а скарбничку поповнити на 56 медалей, з яких 23 – це заслужене золото. Команда СК «КРАБ» Крижопільського району гідно здобула почесне друге місце. Бронзовими призерами змагань стала команда спортивного клубу «Сапсан» м. Чечельник.

         Змагання відбулися завдяки спонсорській підтримці директора ВК УЮТ В’ячеслава Завальнюка та голови Турбівської громади Василя Завальнюка. За сприяння головного спеціаліста з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації, депутата районної ради Ігоря Ревацького спортсменам, що найкраще демонстрували техніку бою, було вручено пам'ятні статуетки. По-батьківськи турбувались і по-тренерськи вимагали результату та мотивували до перемоги наставники оріонівців Василь Авраменко та Андрій Андрущак, з такою підтримкою немає сумніву «Оріон» сяятиме з кожним роком яскравіше. А поки що попереду літній спортивний табір, тренування і підготовка до обласних змагань у Ямполі. Тож до нових перемог!

Повернутись