Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Опікунська рада у с. Зозівка

За ініціативи та за участі працівників комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді» відбулося засідання опікунської ради при виконкомі Зозівківської сільської ради.          

Про стан виховання дітей під опікою прозвітували опікунські сім’ї. Так було встановлено, що дітей під опікою протягом 2017 року було забезпечено усім необхідним щодо матеріально-побутових умов, здобуття освіти та відпочинку. Приємно відмітити, що за порадою спеціалістів центру, на ім’я дітей відкриті рахунки в банку для заощаджень на час виходу дитини з сім’ї.                             

З хлопцем підліткового віку, що під опікою, була потреба індивідуальної роботи з приводу  його поведінки в школі та дома, що й було зроблено за участі психолога центру.                                                       На засідання опікунської ради також були запрошені три сім’ї, що перебувають на обліку, як такі що знаходяться в складних життєвих обставинах. З ними проведена профілактична робота, спрямована на покращання виховного потенціалу сімей: профілактики шкідливих звичок, протидії насильству в сім’ї, дотримання санітарно-гігієнічних норм житла, необхідності регулярного відвідування дітьми школи та дитячого садочку.                       

Всі зауваження та пропозиції опікунами були взяті до уваги.   Робота в даному напрямку триває. 

Повернутись