Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Початок літа - пора випусків

З дитинства асоціюється пора випусків у школах, садочках із початком літа. Ось і цього року  день випуску малят із дошкільних навчальних закладів міста збігся  із чудовим сонячним днем. Подвір'я Липовецького дитсадка "Малятко" приваблювало  яскравими  святковими барвами вбрання малят. 
Як завжди, урочиста церемонія відбувалась у актовій залі. На святі, окрім випускників, їх вихователів та няньочок, були присутні батьки, дідусі з бабусями, братики й сестрички малих випускників. Дітки заздалегідь готувалися до цього хвилюючого дня, розучуючи вірші, пісні, танці. Спочатку для них виступили молодші вихованці дитсадка і продемонстрували чому навчилися за цей час.Від імені батьківського комітету перед малятами тримав слово Олег Коваль, татко малого випускника, який зазначив, що сам навчався та виховувався в цьому ж дитсадку. І музиці навчала його теж Віра Миколаївна, вона розвивала музичні здібності вихованців розучуванням дитячих пісень, танців, музичних творів. Тому у нього часи перебування у дошкільній установі викликають найкращі спогади, пов'язані з дитинством. Мама маленької випускниці Ані, Анжеліка Завірюха щиро дякувала вихователям групи "Метелики" дитячого садочку Світлані Митрофанівні, Альоні Вячеславівні, Надії Гнатівні за доброту, чуйність, турботу, професійну майстерність у вихованні діточок. "Хай вам щастить на розумних і слухняних вихованців" - цими словами вона завершила свій виступ.
Згодом малята при допомозі чарівного годинника перенеслись у минуле, коли вони були ще зовсім маленькими, не вміли себе поводити і весь час плакали за матусею. Так само чарівний годинник переніс дітей у майбутнє, де на них  чекає світ незвіданого та цікавого... З хвилюванням дітки прочитали вірші, заспівали рідному садочку пісні, дехто з них не стримався і заплакав. 
Щиро  із святом всіх присутніх привітала завідувачка дошкільної установи Олександра Ямпільська. Дітям побажала бути чемними і слухняними, високо нести звання випускника дошкільної установи "Малятко", рости здоровими і щасливими.На завершення офіційної частини випуску, малята відпустили в небо свої дитячі мрії у вигляді повітряних кульок, сподіваючись на їх здійснення. За давнім українським звичаєм батьки частували малят запашним, румяним короваєм.
Далі свято продовжилось на ігровому майданчику з конкурсами, розвагами, які приготували за проханням батьків підприємці Роман та Вікторія Баліцькі.  Хай вам щастить дітки!  В добру путь!
Повернутись