Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Посадили калину до іменин Казначейської служби

В цьому році виповнюється 22 роки із дня створення   Державної казначейської служби України, що розпочала свою діяльність відповідно до  Указу Президента України від 27.04.1995 року «Про Державне казначейство України».
Сьогодні цей спеціальний державний фінансовий орган є одним із елементів повноцінної казначейської системи – дієвого інструменту державної та регіональної політики, що сприяє реалізації норм Бюджетного кодексу України та Закону «Про Державний бюджет України» на відповідний рік і застосуванню єдиних підходів і вимог до виконання бюджетів і складання звітності.

Казначейська служба забезпечує казначейське обслуговування бюджетних коштів на основі ведення єдиного казначейського рахунку, відкритого у Національному банку України.

Казначейське обслуговування бюджетних коштів передбачає: розрахунково-касове обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів, а також інших клієнтів відповідно до чинного законодавства; контроль за здійсненням бюджетних повноважень при зарахуванні надходжень бюджету, взятті бюджетних зобов’язань розпорядниками бюджетних котів та здійсненні платежів за цими зобов’язаннями; ведення бухгалтерського обліку і складання звітності про виконання бюджетів з дотриманням національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку та інші операції із бюджетними коштами.

За цей період  у Липовецькому районі сформувався здружений, дієздатний колектив, для якого створені належні умови праці. Управління служби виправдовує свою назву у щоденній непростій роботі, відчуваючи на собі складність життя липівчан. Багато робиться для того, щоб відповідальні завдання і надзвичайно широкі функції виконувались у повному обсязі і вчасно, забезпечувалось ефективне управління коштами Державного бюджету, повсякчас підвищувались оперативність в обліку поступлень та фінансування видатків з Державного та місцевих бюджетів.

За ініціативи голови Державної казначейської служби України Слюз Тетяни Ярославівни, справжньої патріотки України, яка вже не один раз побувала в зоні АТО, відвідала своїх працівників, які захищають цілісність держави, відвезла їм допомогу, сьогодні на подвір’ях адмінприміщень  казначеї висаджували кущі калини,  як символ миру та єдності України. УДКСУ у Липовецькому районі Вінницької області підтримало таку ініціативу і незабаром у березовому гайку, що біля приміщення , цвістиме калина. А зовсім недавно, у лютому- у район  завітала карта «Вишивана моя Україна», яка духовно об’єднала казначеїв всієї України зі сходу до заходу, з півдня до півночі.   Символічним є те, що перед тим, як презентувати карту на теренах всієї України, вона побувала на День захисника України на горі Говерла, куди її на чолі з Головою Казначейства Т. Слюз   підняли наші захисники – учасники бойових дій у зоні АТО, які працюють у територіальних органах Казначейства   України.  Хай Вам щастить, шановні казначеї, на гарні ідеї, творчих людей та цікаві й змістовні події! 

Повернутись