Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Прем’єр-міністр підписав Постанову про діяльність Агенцій регіонального розвитку

Про це повідомив голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник на зборах голів районних рад Вінницької області та членів правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Постанова Кабінету міністрів №258 «Про затвердження Типового положення про агенцію регіонального розвитку» була підписана 6 квітня. До цього часу не було урядового документа, який би визначав організаційно-правовий статус агенції, її основні права та функції, органи управління та джерела фінансування. Таким чином, у державі стартує діяльність Агенцій регіонального розвитку. Вінниччина стала першою в Україні, де вже запроваджено діяльність Агенції.

На зборах голів районних рад проголосовано за входження Асоціації органів місцевого самоврядування до засновників Агенції регіонального розвитку спільно з Вінницькою обласною Радою.

Також обрано 9 делегатів на з’їзд Всеукраїнської асоціації. Ними стали голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, керівник секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, уповноважений Тростянецької райради, член Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад Андрій Тарасюк, голова Липовецької ради Юрій Науменко, голова Томашпільскої райради Дмитро Коритчук, голова Тульчинської райради Олексій Авраменко, голова Мурованокуриловецької райради Сергій Ладан, голова Шаргородської райради Михайло Попов, голова Хмільницької райради Зоя Бонсевич.

До складу Асоціації прийняли нових членів - Новоживотівську та Якимівську сільради Оратівського району, Дзвониську сільраду Тиврівського району, Крищенецьку сільраду Тульчинського району та Коростівецьку сільраду Жмеринського району. Сьогодні Асоціація органів місцевого самоврядування нараховує 516 членів.

Повернутись