Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Президія рекомендувала питання до розгляду

На засіданні президії районної ради, яке відкрив голова районної ради Юрій Науменко, голови постійних комісій, керівники комунальних установ, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації ще раз детально розглянули та обговорили питання, що внесені до порядку денного чергової 22 сесії районної ради 7 скликання. 
    Про звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.
Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року № 290 "Про районний бюджет на 2018 рік".

Про розпорядження голови райдержадміністрації.

Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року №91 "Про районну Програму супроводження бюджетного процесу на 2016-2018 роки" (зі змінами).

доповіла начальник фінансового управління Людмила Заєць. Депутати одноголосно підтримали запропоновані нею проекти рішень.

Про Програму зайнятості населення Липовецького району на 2018 – 2020 роки інформувала начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення Світлана Устіч.

Депутати прийняли ряд Програм , зокрема:

Про районну Програму поінформованості населення щодо діяльності органів місцевого самоврядування та органів державної виконавчої влади на 2018-2021 роки.

Про програму безоплатної правової допомоги населенню Липовецького району на 2018-2020 роки".

Про Програму кіновідеообслуговування населення Липовецького районуна 2018-2020 роки.

Про Комплексну програму розвитку архівної справи у Липовецькому районі на 2018-2022 роки.

Про районну цільову програму роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки.

Також затвердили в новій редакції  Статути комунальних установ "Липовецький районний методичний кабінет та інклюзивно-ресурсний центр закладів освіти" ,"Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Липовецького району" ,

Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. В. Липківського та Липовецької дитячо-юнацької спортивної школи та розглянули ряд інших питань.

Президія внесла також зміни до  районних програм. Досить  активно  депутати обговорили зміни до програми організації харчування учнів загальноосвітніх шкіл. Всі органи самоврядування взяли це питання на себе шляхом перерахування до районного бюджету субвенції, лише від Липовецької міської ради надійшов лист із відмовою забезпечення харчування школярів загальноосвітніх шкіл міста. Участь в обговоренні зазначеного питання взяли Володимир Березюк, Петро Прокопчук, Олександр Козачишин, Віктор Бичков та інші депутати.

Також на засіданні президії районної ради було представлено , як таких , що успішно пройшли конкурсний відбір на посади керівників комунальних установ освіти, Світлану Ковальчук та Миколу Майданюка.

Всі проекти рішень з розглянутих питань президія рекомендувала на розгляд чергової сесії районної ради, що відбудеться 23.02.2018 року о 10 годині.

Повернутись