Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Про чергову 39 сесію районної ради 6 скликання

Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування  в  Україні":

1. Скликати чергову 39 сесію районної ради 6 скликання, яка відбудеться  25 вересня  2015 року о 10 годині в приміщенні   районної  ради  (зала засідань,  ІІ поверх).

2.  На розгляд сесії внести питання:

1.     Про Програму енергозбереження для населення та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Липовецького району на 2015-2019 роки.

2.     Про Комплексну програму ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Липовецького району на 2015-2018 роки.

3.     Про Районну комплексну програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2015-2017 роки.

4.     Про Програму поліпшення кінообслуговування населення Липовецького району на 2015-2017 роки

5.     Про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 5 скликання від 12 липня 2007 року № 117 "Про встановлення Почесної відзнаки "За заслуги перед Липовеччиною".

6.     Про внесення змін та доповнень до рішення 14 сесії районної ради 5 скликання від 18 січня 2008 року "Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються комунальним підприємством "Районний трудовий архів"".

7.     Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

8.     Про переукладення контракту з головним редактором комунального підприємства "Редакція газети "Липовецькі вісті".

9.     Про надання  згоди на поселення та подальше проживання Кривоноса Л.Д.  у Росошанському відділенні постійного перебування комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

10.   Різне.

3.  На сесію запросити голову районної державної адміністрації та його заступників, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, прокурора району, голову районного суду, начальника Липовецького РВ УМВС у Вінницькій області, міського, селищного, сільських голів, представників засобів масової інформації.

4.  Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Голова районної ради                                                    Юрій Науменко

Повернутись