Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Проведення та вимоги 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

Сьогодні в приміщенні райдержадміністрації відбувся онлайн семінар на тему

«Проведення та вимоги 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад»

У ньому взяли участь сільські голови та відповідальні за проекти  представники комунальних закладів ,  територіальних громад району.

Із вступним словом виступив Вікалюк Віктор Васильович – керівник Секретаріату  Вінницької обласної Асоціації  органів місцевого самоврядування. Він, зокрема, сказав, що такий онлайн семінар практикується вперше, але є технологічним та економить чимало часу і наступного року, взагалі, кожен у своєму робочому кабінеті , не їдучи  до райцентру, зможе взяти участь у такому семінарі та задати запитання, що цікавлять.

Ратушняк Іннесса Анатоліївна, секретар конкурсної ради, розповіла про особливості он-лайн реєстраціі та  наголосила, що останньою датою обов’язкової он-лайн реєстрації є 13 березня.

Левченко О.В. ознайомив учасників семінару із особливостями підготовки та подачі проектів міжмуніципального співробітництва.

     Про особливості проведення експертизи проектів екологічного спрямування розповіла Швець О.П. – начальник управління дозвільної діяльності, природоохоронних програм, моніторингу та зв’язків з громадськістю Департаменту агропромислового розвитку , екології  та природоохоронних ресурсів ОДА.

Питання адміністрування 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад роз’яснив Іщук В.Ф.

Учасники семінару мали змогу поставити запитання та отримали контактні дані членів адміністрації конкурсу за якими можна звертатись для отримання потрібної інформації.

Повернутись