Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Радились з лікарями

На нараді, що відбулась сьогодні із головним лікарем та головним бухгалтером Липовецької центральної районної лікарні, голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів обговорили питання забезпеченння діяльності стоматологічних служб у окремих територіальних громадах. Вирішено, що питання оплати праці стоматологів здійснюватиме ЦРЛ з коштів районного бюджету, а питання утримання стоматкабінетів ( придбання медпрепаратів і т.і. матеріалів) здійснюватиметься за рахунок субвенцій, направлених в районний бюджет територіальними громадами.

Наступне питання , розглянуте на нараді, стосувалось раціонального використання коштів, виділених з позабюджетних надходжень в сумі 1, 5 млн.грн., та бюджетних в сумі 1,5 млн. грн., які будуть направлені на придбання дороговартісного медичного обладнання для ЦРЛ.  У даний час проводиться вивчення питання , але попередньо звернуто увагу на  першочерговість викликану необхідністю наступних апаратів.
Медобладнання буде придбаватись через систему PROZORRO, аби найефективніше використати бюджетні кошти.
Для проведення фізіотерапевтичних процедур, в першу чергу необхідно придбати апарати з фізіотерапії  для проведення фізіотерапевтичного лікування , кардіомонітор, холтери по ЕКГ і артеріальному тиску, що дасть змогу на відстані  в амбулаторному  порядку здійснювати дослідження і контролювати стан хворих. Необхідний шприцевий насос-дозатор, монітор пацієнта, електрокардіограф, апарат штучної вентиляції легень  для новонароджених. Для хірургів та травматологів вкрай необхідні апарат високочастотний, зварювальний для проведення венокоагуляції, лапароскоп  діагностичний, рентгендіагностичний  хірургічний апарат . Офтальмологи потребують безконтактного офтальмотонометра та рефрактометра, що використовуються для діагностики. Для Турбівскої філії Липовецької ЦРЛ теж   необхідні  апарати з фізіотерапії та драгер для обстеження виявлення алкоголю в видихуваному повітрі й апарат високочастотний, зварювальний для проведення венокоагуляції .
Всі пропозиції лікарів  візьмуться до уваги  і з даного питання буде прийняте оптимальне рішення.
Повернутись